Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Rokycany
Nejaka kocka na partnerstvi, kamaradstvi, milovani proste pro vsechno odkudkoliv...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Brno
Ahoj, hledám někoho na společné chvilky, ale pozor. Přes týden bývám dlouho v práci, takže nehledám nikoho, kdo na mě bude přisátý 24/7. Stačí jen aby jsi měla ráda zvířata, výlety, procházky, kino a nebyla moc zakřiknutá. Na vzhledu nezáleží, snad jen nečekej prince. Jsem obyčejný člověk s nadváhou, takže slečny, co mají rády vychrtlé panenky nebo nakorbené kuchařky.....ani jedno z toho nejsem. Budu rád, když se ozveš. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Olomouc
Najde se zde zajímavý, milý a slušný muž od 25 do 30 let se smyslem pro humor? A který stejně jako já hledá vážný vztah a ne jen nějaké pobavení. Pokud budeš mít zájem napiš a dozvíš se víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | České Budějovice
Najdu obyčejného, nezadaného muže se smyslem pro humor? Společné výlety,akce, kino, sklenka vína.... SŠ 168/58 z ČB.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Ostrava
Netuším kde Tě najít potkat procházet se spolu po práci, podniknout něco o víkendu, hory, cestování přitom poznat krásná místa na kterých shodneme se oba. Já vysoký, štíhlý kapku samotář poznamenaný delší samotou po desetiletém vztahu. Pracující,bydlící ve vlastním. Možná i introvert :(, třeba chci moc jsou náročná má očekávání. Rád pokořil bych tu samotu s tebou, bez kil navíc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Kroměříž
Mám rád toulání přírodou, túry po horách a návštěvy po památkách. Rád sportuji a jezdím na cyklovýlety. Najdu zde štíhlou a mladší ženu podobných zájmů, která by chtěla prožít zbytek života s inteligentním a pohodovým nekuřákem sportovního typu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Rád bych se seznámil s pohodovou slečnou, která by časem chtěla i založit rodinu a jinak si užívat života jak se sluší a patří :-). Nejlépe klidnější povahy a menší postavy. Kdyby měla kladný vztah ke zvířatům a toulkám po přírodě bylo by to fajn.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Olomouc
Ahoj, hleda se hodná a upřímná, slečna, se smyslem pro humor, která by mně měla ráda je sama a chtěla by to změnit , začít na někoho myslet,s někým být ráda, s někým být šťastná... V dnešní době není takové hledání jednoduché,ale třeba to štěstí mít budeme a najdeme se zrovna tady, děti nejsou překažkou. Jestli máš ráda prírodu ruzne výlety, procházky ale i relax u nějakého filmu tak napiš Budu se na Tebe těšit.Pavel
DETAIL / ODPOVĚDĚT