Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  59 let | Praha
Nabízím přátelství sympatickému muži sportovního ducha s vyřešenou minulostí. Štíhlá VŠ nekuřačka 59/175/68 z Prahy. Těším se na odpověď a foto, které vyměním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Žatec
Ahoj :) Pokud víš co od života i partnera chceš a toužíš po vážném vztahu, pak se mi určitě ozvi. Nekouřim, diskotéky nevyhledávám, mám rád romantiku, jsem oddaný a umím i pěkně rozmazlovat... Hledám slušnou, hodnou a milou holku. Jsem spíše introvert a hůře se seznamuji, proto zkouším najít svou milou právě zde. Pokud jsem tě zaujal, budu se těšit na tvojí odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Praha
Život je příliš krátký na to abych v něm jen proplouvala a toho pravého stále míjela. Je mezi Vámi spolehlivý , věrný , pro rodinu vysoký a hlavně pohledný chlap jen z Prahy, věková hranice do 50 let? Z partnerovi strany děti nejsou překážkou. Pokud hledáš modelku, tak dál ani nečti, pokud hledáš obyčejnou holku která touží po lásce budu ráda když se ozveš. Mám zájem o vážný partnerský vztah. Zájmy: rekr. sport, příroda, cestování , kino ,chaloupka , přátelé. Foto napoví. Veronika 37/186
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Je mi jasné, že hezké, chytré a pozitivně realisticky uvažující ženy, tak jako sebevědomí, úspěšní a bohatí muži, to mají daleko těžší, když hledají přiměřený protějšek na úrovni. Nejhorší na tom je, že jsme de facto magnetem, přitahujíce neschopné, zlatokopy/ky, závistivé a zadlužené zoufalce, nešťastníky, hledajíce bytnou, služku, hospodyni, jako náhražku. Máš podobné zkušenosti jako já? Co hledám? Chci najít shora popsanou ženu kolem 30 let, nic více, nic méně. Můžeš pomoci i své kamarádce:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Život fakt strašně rychle utíká, chtěla bych přítele,aspoň trochu sportujícího,nad 180 cm,SŠ,VŠ, který je sám. Mám ráda procházky,jsem sportovní typ.Vážné nabídky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Šumperk
Jsem muž, proto nejsem princ na bílém koni. Jsem kuřák, domácí typ, mírně lenivý, 10 let zrakově postižený. Jsem ale citlivý s uměleckým zázemím, fantazií, reálnými sny a vím, co chci. Znamení RAK, ŘP u ženy výhodou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Praha
Ahoj!!! Ráda bych našla vážný vztah, hledám obyčejného kluka do nepohody, kterému nebude vadit, že jsem introvert . Ráda chodím do kina, na procházky občas kolo. Pokud by tu někdo takový byl, budu ráda když se mi ozve.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Brno
Hledám někoho, kdo ví co chce od života, co chce od ostatních, a kdo 100% dokáže být upřímný - v každé situaci. Nechci další zklamání typu, že se všechno tváří jako - "perfektní" a pak ten člověk ani neřekne důvod a prostě vás za zdí. Pokud neumíš být upřimná, férová a rozumná danému věku + vědět co chceš! Tak pak mi ani nepíš! Chci někoho, kdo bude vědět přesně, co tyhle slova znamenají a budou pro ně mít stejnou váhu jako pro mě! Chceš vědět více napiš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT