Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Nový Jičín
Sympatický,pohodový muž,47/181 z Nového Jičína,hledá touto cestou milou ženu, která tak jako já ví,že ve dvou je pro co žít..Najdu Tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Škoda, že tady není kolonka veselý vztah. Vážné seznámení zní divně a flirt zas jednostranně zaměřený. Od vztahu očekávám legraci, spoustu "kvalitního" sexu, věrnost a upřímnost. Dámy, které tady očekáváte hezkou tvář, atletickou postavu a finanční výhody a to bez špetky soudnosti o svém zjevu, ani nepište. To se pak nedivte, že jste tady už deset let a minimálně dalších deset budete. Fotky neposílám a ani nevyžaduji. Jsem 47/186, delších vlasů, váha do metráku, prostě velký člověk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Aj obyčajné ahoj môže začať neobyčajný príbeh ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Karviná
Po těžkém zklamání jsem opět našla odvahu seznámit se touto cestou s mužem,který by mi byl oporou v každodenním životě. A nejen oporou,ale i parťákem a kamarádem,se kterým bych sdílela vše dobré i zlé. Začínám ale pochybovat o tom,že někoho takového najdu. Ale myslím si,že snad za pokus to stojí. Chtěla bych se s Tebou smát,těšit se na Tebe a prožívat krásné chvilky. Nevím,jestli chci moc a jestli tohle moje přání je splnitelné? Pojďme spolu prožívat vše krásné,vždyť život je tak krátký......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Ahoj, hledám někoho kdo má rád kulturu tak jako já. Moc rád zkouším chodit na nové akce, jako jsou: Spitfire Company (CZ): Vypravěč Přechodník II IMPRO DŽOW Open Air před Janáčkovým divadlem Dva na kanapi Deskování v Brně Science slam Jazzový večer Limonádový Joe Nechtěné dědictví: komentovaná prohlídka HateFree Stage v Brně! Mám rád taky sport. Co tak zajít společně na brusle nebo kole čí si zaběhat nebo zaplavat by bylo taky super. Budu se těšit na zprávičku od tebe :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Brno
Ahoj hledám......:-))) kdo ví
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Ostrava
Hledám...muže s vyřešenou minulostí , nekuřáka., vyšší postavy věkem okolo 55 let..toho , kdo stojí takzvaně nohama na zemi -.Pro mě to znamená že se nevyhledává stoprocentní nasazení na kole , horách , pořád vše časově zvládnuté , ví že i procházet se je fajn , nebo zajít do kina..Prostě si tady ten čas prožít a užít. Nehledám vyznavače zahradničení ani chataření . Nehledám sponzora , nechci se někde přistěhovat - ani to nenabízím .Těšit se jeden na druhého má větší hodnotu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Jsem trochu samotář, introvert a flegmatik, zatím jsem příliš necítil potřebu nějakého vztahu, ale teď se to mění a rád bych našel nějakou holku, která by mě přesvědčila o tom, že to má cenu. :) Je mi 26, měřím 177 cm, vážím 70 kg, jsem nekuřák, alkohol piju výjimečně. Vystudoval jsem práva, rád čtu, zajímám se o spoustu věcí, mám rád sport i kulturu. Jsem snad inteligentní, hodný, spolehlivý, tolerantní, mám smysl pro humor. Těším se na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT