Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  60 let | Praha
Hledám spolehlivého, férového muže se smyslem života, radujícího se z výsledků své práce. Není mi blízké užívání si, přemisťování či konzum. Ani netíhnu k esoterice. Nabízím zázemí, charakter, pracovité ruce, inteligenci a vzdělání, kulturní přehled. Prosím mládence - neposílejte nabídky k sexu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Mladá Boleslav
Vážný vztah a rodina
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Velká Británie
Rad poznam sympatickou zenu pro vytvoreni perfektniho vztahu,plneho lasky,respektu a pozitivniho pokracovani zivota ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Jsem osamělá! Ještě jsem nepotkal člověka, s nímž jsem se může připojit svůj život! Chci se setkat se s ní prince. Musím druh, pečování, jemný, laskavý muž, se kterým budu spokojený. Chci děti v budoucnu, ale jedná se o velmi závažný krok ve svém životě! Nehledám pro zábavu, já potřebuji víc. Doufám, že jsem se konečně setkali, jsem hledal! Chci být šťastný! Sním o svatební šaty pro dívky je důležité! Každá dívka ve sprše princeznu!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Přerov
Ahoj, hledám partnerku, která má ráda život a nevadí jí příroda, cestování sportování a je tolerantní k občasné pracovní vytíženosti partnera.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | České Budějovice
Říká se, že život je hledání ...teda seznam to říká ... ale přece někde musí být ten, který bude vhodným partnerem i pro někoho tak odlišného od ostatních, jako jsem já. Dnes už vím, důvěra, věrnost a upřímnost se velmi těžko nachází a ještě hůř znovu zjískává ... Vlastně ani netuším jaký bys měl být, ti krásní nebývají věrní a ti úplně ošklivé nikdo nechce ...pokud se rozhodneš napsat, očekávám odpověď s fotkou,taky je v profilu mám, pokud je to problém,raději neodpovídej ...díky
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Frýdek-Místek
Je tady požadavek na vědomeho muže pro jedinečnou prirodni zenu, smyslnou vášnivou, ktera misto do shopu jde do přírody, na hory... pokud chces ne jen přežívat ale prožívat přítomny okamžik a jit ruku v ruce laskou ozvi se, pisu to rovnou mam dve deti, nehledam sponzora ani tatínka, to vše mame! Zadám souzneni s mužskou energii :-) kdo tomu rozumi at napise a pokud ne tak krasne dny přátele :-) foto do mejliku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jak to říci: neklikne sem žena, jež není dnešní, ale zaostala v socialistické, ba ještě rakousko-uherské morálce? Tedy nemá dluhy, nehledá náhradního otce, ani otčíma, nežije konzumem a masovou kulturou, stále naivně věří v lásku, ale neklade jí překážky v katalogu nesmyslných požadavků na partnera? Muž pro ní není pouhý šukatel nebo sparingpartner, ale životní druh v dobrém i zlém, stejně jako žena pro mne? Nemusíš být z Prahy, odstěhuji se. Co hledám, to nabízím. Věrnost, porozumění, souznění.
DETAIL / ODPOVĚDĚT