Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  42 let | Zlín
Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Provedu tě tmou!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | České Budějovice
Hledám ženu s uzavřenou minulostí,která si uvědomuje,že život je něco víc,než jen živoření a konzum.Hledá a nachází v sobě vnitřní skutečnost(klid,tichou radost)a snaží se být pozitivní a tvůrčí. Mám rád hudbu,turistiku,jízdu na kole,cestování,meditaci,cvičení jogy,taici. zn:Harmonie
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Bohumín
Když to tady tak prohlížím jaké mají Pánové požadavky tak si myslím že je mohu mít i já.Hledám pedantního kuřáka,nekuřáka, na vážno i nevážno,to znamená- uděláme si hezký večer,pojedem na dovolenku,vánoce strávíme spolu, ale trenky si vyper sám.Prostě každý na svém a přesto spolu,ty do 185cm nemusíš být nejštíhlejší,to já taky nejsem,ale korpulentní taky ne,trošku kutil,především smysl pro humor,do 52 let,nejlépe s autíčkem a domečkem,Bohumín a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Zlín
Hodný, milý, věrný sympaťák, sportovec, kutil hledá kamarádku pro společné chvíle. Čas pak ukáže ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Hradec Králové
Hledá se vhodný protějšek na společnou cestu životem. Jseš-li mezi 30-40, s jedním dítkem a výhledově toužící po druhém, nekuřačka, milující přírodu/zvířátka , trochu sportující a pro kterou nejsou cizí základní lidské hodnoty, tak mi napiš a třeba se najdeme :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Hledám sympatickou a spolehlivou ženu pro vzájemné sdílení všedních dní. Většinu času trávím v zaměstnání, kde moc příležitostí k seznamování není. Jsem silnější postavy, technického i humanitního vzdělání (pozn. to neznamená, že bych hledal pouze VŠ, důležité je, jak si budeme vzájemně rozumět). P.S. A nejsem dobrý psavec inzerátů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Liberec
Nevím jestli jsem tak skeptická a pesimistická nebo je to jen důsledek toho že potkávám samý tydýty!
DETAIL / ODPOVĚDĚT