Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  45 let | Brno
Ahoj ráda bych našla touto cestou věřícího muže,který věří v Ježíše Krista a rozhodl se ve svém srdci jít a následovat Jeho cestu ,který čte Boží slovo a snaží se podle něho žít .Jsem Kristovec Je mi 45 let jsem rozvedená a Vaculka ,která touží i po lidské lásce jak dostávat tak i dávat ??jsem snedsi pleti ,mám zelené oči a menšího vzrůstu ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Ahoj, najde se tu obyčejná, nenáročná žena do 38let, se vztahem k přírodě, která hledá vážný vztah a při psaní nepoužívá překladač?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Liberec
Ahoj jedné aktivní sympatické ženě, které chybí aktivní sympatický chlap 49/187/93, milovat a být milována, společné zájmy i respektování zájmů druhého. Mám takové tušení, že tady někde jsi. Hledám ženu na výletování, turistiku, sport i kulturu, úsměv, komunikace, seznámení a více. Jsem z Liberce štíhlý, pohodový, rád i polenoším a parťáčka (později klidně i pro život) mi chybí. Napiš. Těším se na veselé poznávání u našich zájmů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Benešov
Ahoj, najdu zde parťačku pro společné chvíle a třeba i společný život? Nemám rád nudu a proto rád trávím volné chvíle aktivně - děti, sport, zahrad apod. Děti nejsou překážka, sám mám dvě (5 a 3) z předchozího manželství. Pokud hledáš tolerantního, aktivního, nekuřáka a snad sympatického (posuď sama) parťáka do života a už nechceš zůstávat na vše sama, tak budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Praha
Hledám muže s pozitivním přístupem k sado maso hrátkám. Ideálně partnera nastálo. Vtipného, zkušeného, chytrého, který ví, co DS znamená a obnáší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Rakovník
Baculky, boubelky, kdepak jste? Čím boubelatější, tím hezčí!! Hledám milou, příjemnou ženu bujných tvarů, s kterou bych rád trávil příjemné chvíle třeba v přírodě na procházce, kavárně a vůbec všude, kam by nás naše cesty dovedly...Těším se na odpověď a případná setkání a chvíle strávené ve dvou...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
hledá se žena pro život všední i nevšední
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Plzeň
Hledám sympaťandu na vážný vztah, se kterou bude fungovat vzájemná podpora, tolerance a spolehnutí jeden na druhého. Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT