Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  50 let | Bruntál
Hledám pohodového muže s vyřešenou minulostí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Znojmo
Ahoj, slečna ze Znojma či z okolí by se tu nenašla? Na věku tolik nezáleží, hlavně aby měla dobré srdce. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Z NEDOSTATKU PRILEZITOSTI.....Ahoj hledám zatím kamarada ukecaného sympaťáka komunikativního s všeobecným rozhledem k vodě na kulturu a výlety...dál se uvidí. Jen Praha a fotka podmínkou. Zadaní, ženatí a návrhy sexu nereaguji. ::))HLAVNE SMYSL PRO HUMOR.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Zdraví Tě 188cm vysoký sympaťák Roman, sportovní postavy, samostatný a naprosto soběstačný s vlastním vybudovaným zázemím a se slušným životním standardem( mám pěkný byt od fotra, dobrou práci v prestižní společnosti kam mě protlačil fotr a auto, které je psané na fotrovu firmu) a hledám pohodovou holku, která dokáže ocenit samostatného muže pro život. Mé auto to určitě prozradí, nikdy bych nepřijel 15let starým, ojetým Bavorákem nebo Audinou koupenou z autobazaru za 80tis. po 2 - 4 majiteli !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Vím, co znamená žít ve vztahu. Vím, že je třeba se o vztah starat. Vím, že ne vždy je to procházka růžovým sadem. I přesto hledám dívku / ženu, která má srovnané priority, která chce založit rodinu, která chce vedle sebe dost dobrýho chlapa, které chybí doteky, radost z maličkostí a potěšení z krás života ve dvou. Je tu nějaká, co to myslí vážně a nežije tu jen virtuální vztahy?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Praha
Vítám Vás na mém profilu, prosím muže, kluky, aby NEPSALI tací, kteří chtějí jen NA SEX a FLIRT. Jsem tu abych si našla kamarády a popřípadě když to vyjde do budoucna i vztah. Děkuji za pochopení =)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Praha
Rád bych našel vyšší,štíhlou a pohodovou ženu se vztahem k přírodě, country a chalupaření u Orlické přehrady.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Hledám ženu do deště i slunka která dokáže brát věci vážné vážně a zodpovědně, věci vtipné s humorem a nadhledem a taky chce vyplnit prázdné místo vedle sebe. Nechci život přežít, ale i prožít a tak mu chci dát i druhou šanci. Pokud přemýšlíš stejně tak už se nemusíme míjet a stačí jen odvaha a zkusit to. Přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT