Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Zlín
Ahoj holky, jsem fajn pohodový kluk, co nepokazí žádnou srandu a hledám normální holku, která není nafrněná a nafoukaná. A už by ráda, jako já, vztah a třeba konečně i rodinu. Najde se tady taková?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Německo
Ahoj nejaka slecna ktera se chce zlepsit v nemcine a pritom si uzit zabavu. Nakupovani a tak?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Praha
Jsem z Prahy, tak bych ráda muže také z Prahy. Ráda jezdím na výlety autem, zahraji si bowlink, mám ráda moře a sluníčko. Jen už nechci být sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Prostějov
Ahoj, hledám pouze vážný vztah, žádné dopisování, flirt apod. Je mi 29, jsem z Prostějova, SŠ, pracující, nekuřák. Mám rád procházky, výlety, zvířata, dobré jídlo, rád zajdu do kina. Hledám slečnu ideálně z Prostějova, s podobnými prioritami do 30 let, která už by se chtěla usadit a časem založit rodinu. Prosím o odpovědi s fotkou, já ji zde taky mám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Bruntál
Rodina a společný život. To je to, po čem toužím. Pokud máš děti nebo dítko čekáš vůbec nevadí. Ba naopak. Vzhled ani vzdálenost pro mě nejsou překážkou. Budu se těšit až napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Jindřichův Hradec
Ahoj, rád bych poznal obyčejnou a věrnou slečnu. Třeba se potkáváme, ale na ulici tě asi neoslovím. Samota mě nebaví, jestli jsi na tom stejně, rad si s tebou sednu třeba na lavičku a trochu tě poznám :). Kamarádství, láska, kdo ví...ale nechce se mi na tebe jen čekat, chci to štěstí trochu popošťouchnout. Jsem veselý, věrný, aktivně založený. Fotku rád vyměním, ale pro mě je důležitá hlavně povaha, charakter a jiskřička v oku a hlavně když si spolu budeme rozumět.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Je mi jasné, že hezké, chytré a pozitivně realisticky uvažující ženy, tak jako sebevědomý, úspěšný a bohatí muži, to mají daleko těžší, když hledají přiměřený protějšek na úrovni. Nejhorší na tom je, že jsme de facto magnetem, přitahujíce neschopné, zlatokopy/ky, závistivé a zadlužené zoufalce, nešťastníky, hledajíce bytnou, služku, hospodyni, jako náhražku. Máš podobné zkušenosti jako já? Co hledám? Chci najít shora popsanou ženu kolem 30 let, nic více, nic méně. Můžeš pomoci i své kamarádce:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Možná se potkáváme, možná se míjíme anebo o sobě fakt vůbec nevíme. Každopádně asi není něco v pořádku, protože jinak bychom si tyto stránky neotevřeli. Tak pojď zkusit, dáme řeč, třeba nám to klapne. Hezký den přeje 44/175/78
DETAIL / ODPOVĚDĚT