Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Uherské Hradiště
Já 38-letý sympatický,sportovní postavy,se smyslem pro humor,ale i zodpovědností řešit problémy v klidu,hledám holku na celý život a třeba i na založení rodiny. Mám vyřešenou minulost,mám kde bydlet,ale nemám tebe,aby jsme na všechno krásné byli dva. Sámotnému se těžko žije.Jestli jsi sympatická,hodná,prostě pohodová,napiš.Budu se těšit. Foto pošlu výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Teplice
Ahojky, jsem hubenější nekuřák menší postavy, co hledá zodpovědnou nekuřačku menší štíhlejší postavy, od 25 do 35 let, která ví co od života chce. Rád občas vyrazím na kolo, člun, čtyřkolku atd. Jsem maličko kutil workoholik kterému chybí večerní přitulení u filmu a společné trávení času... Pokud hledáš zodpovědného chlapa který to má v hlavě srovnané, tak určitě napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Bruntál
Ahoj, mám rád lidi, děti, sport, přírodu, vodu, kulturu, historii, výlety, cestování, jsem nekuřák a k alkoholu moc kladný vztah nemám i když si občas něco dám. Touto cestou se pokusím najít ženu podobných zájmů, která by také do budoucna rodinu a vše, co k tomu patří. Jak jednoduché to je napsat :-) Můžeš být téměř odkudkoliv :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Pardubice
....pohoda ve dvou :-)...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Ahoj, hledám pohlednou štíhlejší partnerku, která nechce nebo nemůže mít děti. Já 183cm/90 kg pracující vysokoškolák, nekuřák. Více v konverzaci, u odpovědi prosím fotku. Nejsem vanilka ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
Rozhodla jsem se si najít skvělého partnera pro život. Mám okolo sebe hodně přátel, ale ráda bych si našla blízkého přítele, nekuřáka, pohodového muže na úrovni. Miluji moře, procházky v přírodě, plavání, kolo, pohyb, ale i hudbu, film, četbu, jazyky, osobní rozvoj...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Nejsem ani nejchytřejší, ani nejmladší, ani nejkrásnější, touto cestou hledám slečnu opačných kvalit :) Značka: protiklady se přitahují. PS: můj profil napoví a třeba mi za 50 let řekneš, že jsi stále ráda, že ses mi tenkrát ozvala. Prosím o romantické, na tabáku/alkoholu nezávislé spřízněné duše, děkuji moc. Jakýkoliv sport vítán. S úctou odpovím všem, ale nejdříve jen kamarádství, pak kdo ví - možná - Tvůj Jack :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Zlín
Ahoj. Teda řeknu vám, že najít tu svou spřízněnou duši dá pěkně zabrat! :( Hold nezbývá než to zkoušet dál. Jsem 25letý, pracující klučina ze Zlína, který hledá milou, upřímnou, věrnou dívku, která už vyrostla z projíždění tamních diskoték a která by se nebránila časem založit semnou rodinu. :) Za každou odpověď budu rád. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT