Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  22 let | Hodonín
Ahoj rád bych se seznámil s holkou které by nevadilo že mám dvě děti které jsou malé a hledají novou a hodnou maminku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Ahoj jsem 32 lety Hledám můj sen, ženu která poslouchá Kiss radio,Verona Scooter armin van buren najdeš na youtubku Mela bys mit od 25 až 39let z Ostravy postavou tak akurat Se zajmem o turistiku výlety kolo stanováni ..prostě aby jsme spolu chodili na party,,trance. O flirt nemám zájem dostat se hned do kalhotek ale poznat tvoje srdce. A časem založili rodinu a být si opravdu věrní najde se prome taková? Ostatnimu se zase rád přispusobym já tobě..všechno je o naslouchání jeden druhého. Ahoj R.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Olomouc
Hledám ženu s vyřešenou minulostí pro chvíle spolu, která hledá nejen kamaráda. Rád se podívám na různá místa nejendoma, ale i venku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Tábor
Ahoj, jmenuji se Martin. Měl jsem před léty autonehodu a zůstal jsem na vozíku. I přes to se snažím žít normálním životem. Mám rád přírodu, výlety, kino, divadlo.... Věřím, že najdu ženu, která nevidí jen kolečka a handicap. Těším se na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Ústí nad Labem
Hledám citlivou duši, pro společnou cestu životem. Vím, že někde existuješ a už bych tě chtěl potkat, držet za ruku, procházet se po městě. Máťa :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Nezajímají mě tvé hmotné statky ani potištěné papírky, za které se to pravé lidské štěstí koupit stejně nedá, i když dnešní doba je už taková a většinou tak lidé myslí, že je to to nejdůležitější. Jediné co mě zajímá jsi ty, taková jaká jsi, ať už s dobrými či negativními vlastnostmi, ale především s tím pravým srdcem na tom správném místě, kde by se nacházelo ještě kousíček místa na jednoho ještě doufám fajn normálního chlapa, co ještě neztratil víru v cíl - nalezení. Existuješ, žiješ, napíšeš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Přerov
Hledám sub. dívku nebo ženu, na věku nijak moc nezáleží.. Je mi jedno, bude-li ti 18 nebo třeba 40? Jde o to jaká opravdu jsi..? Hledám dívku, která tuhle knihu četla a našla se v ní.. Rád tě poznám a dozvím o tobě víc. Jde mi o vážný vztah a společný život. Pokud i ty hledáš to samé, budu rád. Dítě není problém. Písni. Těším se..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  17 let | Praha
Hledám nějakou pohodovou holku či ženu co se nebrání všemu co k vztahu patří. Už mě nebaví furt čekat. Nikdy jsem se příliš nebavil s holkama mého věku spíše vždycky starší, ale říkám neboj se zkus to.
DETAIL / ODPOVĚDĚT