Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Cheb
já vím stále nic a pak když už to vypadá tak zase nic a teď bez těch a těch všech možností to hodíš za hlavu,krásko probuď se "sen teprve začíná"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Jičín
Ahoj, rád bych touto cestou našel nějakou milou, hodnou a věrnou slečnu. Je to asi jediný způsob jak se mohu já seznámit, jelikož jsem abstinent a nekuřák tak diskotéky a různé kluby jdou mimo mě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj je zbytečné vypisovat co vlastně hledám,né že bych nevěděl, ale jsem toho názoru, že důležité jsou vzájemné sympatie, které se mohou objevit i u dvou naprosto odlišných lidí. Jmenuji se Ivan, je mi 27 let a jsem přátelský, empatický, pracovitý,milující...:) Má rodina a mé nejbližší jsou pro mě vším (jsem rodinný typ )...třeba se mezi ně vejdeš i ty :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Prázdniny končí, ale život ne a proto rád poznám fajn protějšek. Ve dvou je život přeci mnohem zajímavější.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Praha
Muž po šedesátce, 177 cm vysoký, hledá ženu pro společný život, ve kterém by nechyběla láska a porozumění. na mail moc nehodím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Brno-venkov
Ahoj jseš sama, je ti smutno a hledáš partnera? Hledám přátelství a později vztah. Myslím, že jsem rodinný typ i praktický člověk. Bydlím sám kousek od Brna. Jsem nekuřák, VŠ 47/176. Mám 6-ti letou holčičku, kterou jen občas dostanu na víkend. Do budoucna bych určitě ještě min. jedno dítě chtěl. Pokud ti to nevadí, neodradil jsem tě a vidíš v něčem shodu, napiš. Budu se těšit na tvoji odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Nymburk
Jsem absolvent vyšší odborné školy (diplomovaný farmaceutický asistent - 34 let). Jsem nekuřák a abstinent. Z nedostatku volného času hledám seznámení s mladou ženou (nekuřáčka) za účelem společných návštěv kina, divadla, toulky přírodou a dopisování. Zájmy: čtení knih, kino, divadlo, práce s PC. Později je možný sňatek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Brno
ahoj, pro začátek hledám kamaráda se smyslem pro humor...
DETAIL / ODPOVĚDĚT