Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  32 let | Praha
Jasně, že jsem chtěla být už dávno vdaná, mít 5 dětí a žít šťastně až do smrti (možná ještě déle). Bohužel to nevyšlo a začínám znovu. Je mi 32 a jsem single. Jsem samostatná, ovšem ráda předám vedení přirozené autoritě. K chlapovi bych ráda trochu vzhlížela – nejen díky výškovému rozdílu. Měřím 164 cm, vážím 60 kg, prsa dvojky, chrup sanován. Ideálně bych chtěla najít soulmate, ale na začátek by stačilo, kdybys nebyl debil. Jsem otevřena dalšímu vyjednávání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Kladno
Nezadaný, sympatický pohodář se smyslem pro humor by tu náhodou nebyl?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Vlož si nějaký, jinak se neseznámíš ;-) Vkládám :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Olomouc
Ahoj, pokud jsi ještě nepotkala toho pravého a zavanul Tě vítr sem, rád Tě poznám. Třeba se ten zázrak stane a potkají se tu dva lidi, co se dlouho hledali .. :) Stačí tak málo - abychom se vzájemně přitahovali, rozuměli si, věřili si a nenudili se spolu :) Pokud se rozhodneš mi napsat, pošli rovnou prosím fotku, v mojí odpovědi pak najdeš i mou. Určitě se tu před Vánoci nějaká fajn usměvavá holka najde :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Poděbrady
Rád bych poznal hodnou slečnu,ženu pro kterou ještě něco znamenají slova laska,věrnost,upřímnost,tolerance pro vážný vztah bez lži a predtvarek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  17 let | Říčany
Hledám Daddyho, který by se postaral o svou princeznu. Tvářím se jako drsná holka, ale jsem vyloženě sub.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Pardubice
Ahoj, jsem nadprůměrně inteligentní, vtipný muž. Již od mala jsem samotářský typ, mimo práce se nestýkám skoro s žádnými lidmi, rád našel kamarádku s kterou by jsme si rozuměli, nejdříve si napsat mail, SMS a časem, kdybychom se chtěli vidět tak, zajít na kafe, výlet. Nehledám sex, opravdu upřednostňuji pouze kamarádku, alespoň pro začátek... později se nebráním vztahu, ale nesmí se nikam spěchat, jsem plachý :) Měla by jsi být štíhlé či střední postavy, obézní ženy mne odrazují.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Nový Jičín
Kde jsi celou noc, muzika už dohrála, jsou tři hodiny bez mála a Ty tu nejsi... Blíží se konec roku a JÁ a TY budeme sami? Co kdybychom zkusili MY. Když si člověk něco moc přeje, tak se to přece musí splnit...Už nyní se na Tebe moc těším! Rozvedená VŠ 59/168.
DETAIL / ODPOVĚDĚT