Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  59 let | Praha
Pokud máš také pocit, že nezapadáš do průměru a vidíš život jako stále znovu překvapující dobrodružství, tvoje zájmy jsou spíš kulturní než sportovní, máš ráda umění, hudbu, knihy, filmy, exotická jídla, cestování ... ozvi se duchem i tělem mladistvému VŠ,185, štíhlé postavy, mnoha zájmů a aktivit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
44 let, hledám partnerku pro vážný trvalý vztah která dokáže ocenit u partnera když jí dává lásku něhu a porozumění. Dokáže jí naslouchat a ze vším pomoci i z takovými běžnými věci. Někdy to jsou maličkosti ale ty dělají ty velké věci. Dítě kdyby nějaké bylo nevadí. Můžeme posedět u kávy a povědět si více. Jsem obyčejný kluk který se dokáže radovat z maličkostí a vážit si toho druhého. Hledám lásku,porozumění a osůbku která dokáže milovat
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  19 let | Praha
Zdravím. Hledám parťáka na různé dovádění, procházky, čerstvý vzduch, ale i hry. Neustálé žvatlání, srandu atp. Chtělo by to nějaké ten smysl pro humor a společné zájmy. Já osobně mám ráda literaturu, focení, cestování a mnoho dalšího. Při případném přimouření oka a kydby se tu přeci jenom našla nějaká živá duše, kter našla při deštivé neděli se sem podivat a odpovědět, budu jen ráda :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Brno
Ahoj muži, hledám právě Tebe. Přála bych si, bys měl humoru stále dost, uměl dávat i přijímat, trávit príma společné chvíle. Nejsem sportovně založený typ, takže lyžaři, kolařii, atleti, ani nepište :) Tedy můžete, pokud by Vám nevadilo, že budete sporty nadále dělat sami. :) Také nehledám ženaté a ani jen milence. V našem věku jde především o toleranci, vstřícnost, pochopení a opravdu chtít s tím druhým hezky žít, bez zbytečných problémů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Plzeň
Ahoj všem, jako každý hledám a to kamarádku, partnerku :-) Spolu vyrazíme za sportem, cestováním, kulturou, prostě pro život..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Jsi sympatická, chytrá, štíhlá žena kolem 30 let? Mám rád výzvy a vysoké ženy. Mám na to po všech stránkách. Něco málo o sobě: mám vše, na co si vzpomenu, co každý správný chlap by měl mít,(ale 95% to nemá, jen "CHUŤ a nahou pr*el"). Jsem nad věcí a vždy s úsměvem:-) Co nemám,si mohu kdykoli koupit.Nic nelámu přes koleno,co má přijít, přijde.Jediné co nechci, jsou děti. Je na čase užívat si po všech stránkách.Najdeš odvahu odepsat? Můžeš pomoci třeba i své nesmělé kamarádce.Za zkoušku nic nedáš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hodonín
Hledá se nezadaná slečna či žena, která ví co chce za výhledem vážného vztahu. Nezajdeme do kina nebo na večeři? Nebo třeba Aqualand Moravia či společný výlet? Příjmeš pozvání? Jsem sympaťák, na svůj věk 36 let vypadající i mladší, nekouřím, piji ojediněle. Pro náš budoucí možný vztah nabízím i pro nás dva zázemí rodinného domu, na výlety elegantní černý Ford Mondeo. Jsem romantik, který Tě zahrne láskou. A když to nevýjde, nic se přece nestane, zůstaneme kamarádi :-) Zaujal jsem Tě, pak napiš..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Kolín
Hledám ženu pro rodinu .
DETAIL / ODPOVĚDĚT