Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Praha
Hledám ženu z Prahy k seznámeni , odepíšeš ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Nový Bor
Milé dámy,hledám partnerku pro taneční kurz ve Cvikově,který začíná v neděli 1.října od 19 hodin a bude mít 6 lekcí.PS.Ozveš se mi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Opava
Nehledám bydlení či sponzora,vše mám.Hledám a pořád nenacházím vhodný protějšek na celý život. Rád se bavím,večírky,tanec atd.Pokud máš odvahu a chceš konečně změnit denní stereo tip,budu rád když se ozveš,dítě není překážkou.Případná odpověd jen s Fotkou.Děkuji
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Kroměříž
Ahoj, jsem pohodový, kamarádský , obyčejný kluk, co nezkazí žádnou legraci a už delší dobu sám. Nehledám modelku, ani finanční zajištění, jen podobnou nezadanou dívku pro zatím kamarádský vztah a uvidíme, co bude dál. Jezdím sice kamionem, ale když budeme oba chtít, určitě si najdeme na sebe čas. Budu moc rád, když se mi ozveš a napíšeš. Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Jablonec nad Nisou
Znova se začít usmívat a mít pro koho žít. Hledá se prima partnerka pro život, z Jbc nebo blízkého okolí, která už taky nechce procházet se a usínat sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Liberec
Možná je to trochu zvláštní přání, ale rád bych navázal přátelství a později třeba i vážnější známost se, ženou, která nepotřebuje k životu sex a stačilo by jí po intimní stránce jen mazlení, objímání, líbání a podobné něžnosti. Já jsem totiž asexuální a vůbec nemám potřebu sexu, nemám sexuální pudy. Pokud už máš dítě, tam mi to určitě nevadí, spíš naopak, protože vím, že vlastní děti mít nikdy nebudu. Pokud dítě nemáš a nechceš mít, tak mi to taky nevadí. Vím, že asi nenajdu, ale co kdyby.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Vsetín
LIDEM BEZ FOTKY NEODEPISUJU,ZLOBTE SE ČI NE , TO JE VAŠE VĚC. JÁ ZDE MÁM TAKY FOTOGRAFII, VIDÍTE MI DO TVÁŘE, NENÍ TEDY DŮVOD ,ABYCH NEVIDĚL JÁ VÁM...tak si ji tady prosím vložte ,ať se nemusíte namáhat poté se složitým posíláním přez mail či kde :-) nebo se za sebe stydíte jak vypadáte? Ne? Tak si ji sem dejte :-) a krásné hledání přátel a partnerů přeji :-) a pokud se za sebe stydíte...asi se neseznámíte...tak hodně odvahy a profily bez fotek smažte:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Prostějov
Je tu žena z Olomouckého kraje, která by se ráda seznámila a chtěla utvořit pár? Jsem naprosto v pohodě, žádný hospodský pitomec, minulost vyřešena. Nekonfliktní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT