Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  22 let | Praha
Ahoj, zajímalo by mě, jestli se tu dá najít někdo, kdo chce vztah, který neskončí, koho láká příroda, výlety, povídání, komu stačí člověk prostě takový jaký je... někdo z Prahy, kdo má potřebu být s člověkem pořád (mimo práci, školu, přátele) tedy většinu času... co má... komu nevadí nedokonalost, a kdo to chce zkusit do konce života... plus umí pochopit, situaci jaká je ted... aniž by kvůli tomu odsoudil..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Havířov
Vánoce se blíží .... co tak muže ke stromku dostat. Nekuřák z Havířova ozve se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  18 let | Jihlava
Hledám holku na vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Havlíčkův Brod
Jsem spokojena, ale přesto mi něco chybí. Hledám upřímného, verneho může na vztah okolí Ledecska, Vlasimska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Olomouc
Zdravím všechny. Chtěl bych se seznámit s dívkou od 23 - 37 let z Olomouce a okolí. Nemám čas chodit po hospodách a diskotékách a když někoho v dnešní době oslovíte na ulici, tak se leknou, že jim chcete něco udělat. Dítě není překážkou. Prosím jen vážné zájemce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Boskovice
Přemýšlím, jestli je reálné se s někým seznámit nebo raději zůstat bez partnera. Pomůže mi to někdo vyřešit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Mladá Boleslav
Nevím,jestli je zde možné najít úplně normální,všestrannou holku pro život,ale zkusit se má všechno.Hledám hezkou,štíhlou,příjemnou dívku,která mne učiní šťastným a já ji snesu modré z nebe.Měla by jsi být pohodová dívka,pro kterou není kariéra na prvním místě,nejlépe bezdětná,která ale už přemýšlí o založení rodiny,ráda sportuje a cestuje.Na druhou stranu ve mne najdeš hodného,spolehlivého,zajištěného muže,který si na nic nehraje a nabízí upřímnou lásku a zabezpečení.Chceš mne poznat,tak napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám zajímavého VŠ muže z Prahy,idealně max.z širšího centra.Zajímají mě individuální sporty,česká kultura,zahraniční filmy,cestování.Vztah by měl pro mě smysl jen s mužem,se kterým si budu rozumět a ne ho trpět pro nějaké pseudo výhody.Jsem daleka sexistickým návrhům, hlouposti a vulgaritám. Ctím svobodu a proto hledám opravdu jen jednoho jediného zajímavého muže,bez lží a rozhodně úspěšného,ne zkrachovalce.Jedním slovem: úroveň. Jsem reprezentativní blondýna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT