Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Brno
Hledám pohodovou holku se smyslem pro humor. Mám spoustu zájmů, nejvíce ze všeho mě bere cestování. Chci poznat spřízněnou duši, lásku, parťačku pro život i pro zábavu. Těším se na tvou odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Brno
Touto cestou hledám pohodovou ženu,které nebude vadit moje tří letá dcerka,nebojí se venkova,umí lásku dávat a ne jen brát! Nesnesu lež a podlost,pokud nevázne vzájemná komunikace,věřím že společně se dá vždy vše vyřešit. Jsem celkem dost pracovně vytížen,proto volím formu seznámení touto cestou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Beroun
Hledám nezadaného pohodáře s vyřešenou minulostí.Partáka na vše. Ucta, důvěra, tolerance,nesnáším lži a neupřímnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Ostrava
Život je křehký dar a musíme jej žít právě teď. Nikdo z nás neví kolik zítřků, nám ještě zbývá. 56-ti letá, sympatická žena, hledá touto cestou přítele se vším všudy od 47 do 58 let z Ostravy a okolí. Je ještě čas, abychom se našli?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Cheb
Nezávislý, bez dluhů i jiných závazků, plně funkční, handicapů i zdravotních potíží prostý, zatím ještě stále občas pracující poživatel starobního takzvaného důchodu by rád poznal štíhlou či spíše štíhlou, spíše vyšší až i vysokou dámu, která by měla býti přiměřeného věku, rekreačně pohyblivá nekuřačka se smyslem pro plnohodnotný život a realitu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Ať už je důvod Tvého hledání jakýkoliv, ten můj je opravdu vážný. Bez povídání, doteků, objetí, polibků, mazlení, milování a třeba i vášně mě opravdu žít nebaví a nejde. Hledám proto někoho jiného, kdo si tohle také uvědomuje a chce s tím něco udělat. Jsi-li alespoň SŠ, nekuřačka (cigaret), neholduješ alkoholu, nejsi atletka, jsi sympatická, slušná, hodná a přítulná, ráda se miluješ, jsi třeba i trochu či víc starší a silnější, ozvi se, prosím. Rád se s Tebou setkám. Plzeň a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Brno
Ahoj, jsi z Brna, máš ráda zpěv, kytaru, lásku, milování, přírodu, zvířata, květiny, vzduch, zem, tak jsem tady pro tebe, s pohlazením, pobavením, jen pro dlouhodobý vztah VŠ z Brna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Opava
Nehledám bydlení či sponzora,vše mám.Hledám a pořád nenacházím vhodný protějšek na celý život. Rád se bavím,večírky,tanec atd.Pokud máš odvahu a chceš konečně změnit denní stereo tip,budu rád když se ozveš,dítě není překážkou.Případná odpověd jen s Fotkou.Děkuji
DETAIL / ODPOVĚDĚT