Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Praha
Rád tu poznám příjemnou a sympatickou mladší ženu která by také chtěla ve svém životě něco změnit a pokusit se navázat nový vztah? Jsem pohodový, zajištěný muž s vyřešenou minulostí a navrhuji se napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat, a při posezení u dobré kávy se můžeme pokusit poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Souhlasíš? Ještě před tím můžeme samozřejmě emailem vyměnit fota. Budu se těšit na tvoji odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Plzeň
Tak moc toužím po krásném vztahu s příjemnou ženou. Rád bych bydlel mimo město,někde v chaloupce. Jsem osamělý ,trochu zpustlý, muž, toužící však po Lásce. Budu doufat a těšit se. Ondřej
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Praha
Štíhlá optimistická VŠ 35/178 se smyslem pro humor, zájmy o kulturu, sport a přírodu hledá adekvátního (bezdětný, nekuřák atd.) partnera pro trvalý vztah založený na důvěře, toleranci a snaze si vzájemně zpříjemňovat život. Můj protějšek by měl být spolehlivý, milý, mít podobné zájmy. Ve volném čase ráda jezdím na kole, plavu, zajdu do kina, ev. divadla nebo na koncert. Dovolené trávím nejradši u moře, horskou turistikou nebo sjížděním řek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Jsem nekonfliktní, spolehlivý muž, se smyslem pro humor, kulturu, přírodu a poznávání nových zajímavých míst a věcí. Finančně zajištěný, věk 55, rozvedený. Hledám přítelkyni na dlouhodobý vztah. Možná napíšu něco, co Vás překvapí, ale v intimní oblasti je podmínkou, aby měla prolaps (markantně sníženou dělohu), případně neobvykle velkou vag*nu, mám rád fisting. I když neobvyklé přání, je myšleno úplně vážně. Jestli to splňujete, ozvěte se. Rád Vás poznám. Tomáš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Třinec
Ahoj, toužím poznat zajímavou, pozitivní a citově založenou sympatickou slečnu či ženu 18-35 let pro společnou cestu životem. Která má otevřené srdce a srovnané životní hodnoty. Ve vztahu nabízím lásku, cit, oporu, porozumění a teplo domova. Jsem pracovitý, praktický, zodpovědný a samostatný muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, cestování, motorky, lyže, welnes, hudbu, filmy, fotografování, romantiku i vášeň. A ty? Pěkný den.Mirek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Děčín
Myslím si ??, že jsem normální ( z mého pohledu), soběstačná, mám kamarádky i kamarády, ale chybí mi blízký kamarád , který ví co chce, je nezávislý a chtěl by se mnou randit ??.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Jsem normální kluk z Ostravy, který chce najít parťačku pro život. Takovou, s kterou nebude nuda, s kterou budu poznávat nově věci apod.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Nějaká holka na vážný vztah založený na lásce k bližnímu a ne k majetku? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT