Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Liberec
Fajn chlap s fajn skřítkem haledá fajn dívku, ženu ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Znojmo
Ahoj, hledám nějakou pohodovou holčinu na společné využití volného času..někam zajít ven, někde sednout a případně momentálně i na nejakou tu dovolenou. Momentálně jsem v Brně, jinak trvale ve Znojmě. Foto zašlu zašlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Pardubice
Dobrý den, hledám muže do 50let na Vážné seznámení, jsem obyčejná myslím, že normální kočka. Prosím, jen vážně a z Pardubic, na dálku nechci. S pozdravem Petra
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Brno
V České republice je určitě velká spousta maminek, které zůstaly po rozvodu samy, vychovávají děti, pracují, vrtají si police, vstávají a usínají samy (případně s dětmi :-) A řadě z nich to ani nevadí. Já jim to docela závidím, protože mně to vadí! Ráda bych poznala partnera, kterého bych zajímala a mohli jsme spolu ledacos podniknout. Kdybyste, pánové, o někom takovém věděli, odkažte ho na mě, prosím. U kávy to spolu probereme a uvidíme :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Brno
Ahoj, zkusím to tentokrát celkem stručně: Najde se tu milá, inteligentní vegetariánka, spíš introvertní povahy, se kterou by to třeba mohlo zajiskřit? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Praha
Elegantní a prý i inteligentní studentka z Ruska hledá vážný vztah. Jsem v Praze už delší dobu a mám dvě VŠ. Ráda bych našla chytrého a dominantního gentlemana ve věku od 22 do 28 se zálibou v literatuře a vědě. Nechci zatím se vdávat nebo mít děti, chci akorát mít jistotu v partnerovi, být mu věrná, přinášet mu radost a očekávat od něho to samé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Brno
ahoj.Rád se seznámím kolo humor alkec v mezi vítané hudba všeho žánru byt práci mám,nepotřebuji ošetřovatelku hlavně humor.Jura
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Pohodové letní večery, sem tam vystřídané deštěm, za několik měsíců nahradí babí léto - období, kdy je fajn vyrazit na procházku do údolí, zastavit se na pivo nebo na skleničku, ohlédnout se okolo, nadechnout se a cítit nezaměnitelnou náladu barevného podzimu. Je jedno, zda večer člověk vyrazí do společnosti, dívá se doma na film, nebo před starou chatou poslouchá šumění stromů a praskání dřeva v kamnech uvnitř. Najde se optimistická mladší žena, které jsou tato slova alespoň trochu blízká?
DETAIL / ODPOVĚDĚT