Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Brno
Já zdatný ochranitel, vtipný obveselitel a srdečný ctitel, spokojený se svým společenským a pracovním postavením, hledám Tebe – ženu pohlednou, štíhlou, vyznávající morální hodnoty. Pro opravdový vztah založený na lásce, úctě, důvěře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
Ahoj,hledám ženu kolem 40let,pro začátek něčeho nového.Nejdříve se poznat a pak společný život? Rád sportuji,pracuji,lenoším,občas zajdu do kina či divadla.Jinak jsem normální mužský,nekouřím a nijak neholduji alkoholu.Nemám rád sprostý slovník a hlavně lhaní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
hledam faj kamaradku do 53.let ne kavu...z okoli nachoda....dal se uvidi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Pokud ráda cestuješ do přírody nebo za památkami, někdy zajdeš do kina, divadla a sport ti není úplně cizí, rád tě poznám. Praha a okolí. Nevadí, jestli máš malé dítě..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Přerov
Holka nebo mamina do 38 let normální postavy na seznámení..Já 39,nekuřák
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Svitavy
Neměla by některá stroj času? Rád bych se vrátil do dob kdy se ještě dala najít hodná, obyčejná holka, která by chtěla vážný vztah, která se nezajímá o to jaký má člověk auto, ale spíš o to kdo v něm jezdí. Holka, která ráda přírodu, výlety nebo jenom tak prostě být spolu třeba u nějakýho filmu doma na gauči. Věrná, upřímná, tolerantní, bezdětná? No i pokud ho nemáš, ale splňovala bys toto tak se ozvi budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Opava
Za chvíli je půlnoc, na okno mi padá déšť a zítra bude už prý podzim i podle kalendáře... Není mi smutno, ale cítím se sám a není mi to příjemné... a tak pošetile zde bloudím seznamovacími rubrikami na internetu, a neumím si vybrat tu pravou pro svůj inzerát :-) - na vážno, na flirt, nebo na kamarádství? Když já bych to chtěl mít s tebou všechno dohromady - vážně, flirtovně, i kamarádsky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Praha
Nejen na procházky po Praze, nebo v přírodě, ale na procházku životem. Jsem nekuřačka, nejsem obézní, jsem spolehlivá a nehádavá žena. V nastávajícím podzimu, nejen v přírodě, bych ráda, kdyby mi někdo vzal moji ruku do své a řekl, pojď. Pokud rozumíš, odepiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT