Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Bohumín
Vyhlašuje se pátrání po introvertní dívce či ženě, která nevymetá hospody nebo bary, nekouří, není zrovna sportovní typ, ale cítí se nejlépe na toulkách přírodou, při výšlapech do hor, v kině, divadle, na koncertu či v knihovně, která má ráda zvířata i lidi a má smysl pro humor. Taková tu na seznamce asi vůbec není, ale co když přece jen...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Zlín
Ahoj hledám kluka kterému se líbi opravdové baculky!!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj, čas utíká a člověk zjišťuje, že už nechce být sám. Rád bych zase někoho od srdce miloval, květinou radost udělal. Mám rád kino, filmy, divadla, auta, výstavy. Moc rád podnikám různé výlety do přírody, po horách, vyhlídkách a tak různě. Už nechci cestovat sám, rád bych někoho kdo to má stejné, rád bych se usadil a časem založil rodinu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Přítulný a opuštěný sameček si hledá osamělou a nekousavou samičku pro solidní vztah. Na sametovém kožíšku nijak netrvám - lysinka tedy spíše výhodou, a ani průkaz původu nevyžaduji :-). Chcete mě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Mám problém se seznámit, ale nevím proč. Ať byly ty ženy jakkoli staré, tlusté, nevzhledné, nemocné atp., nikdy o kontakt se mnou nestály. Dosud nevím, jestli jsem pro ně byl tak fyzicky odpudivý, nebo jsem jim připadal vyšinutý, nebo za to mohlo něco jiného: žádná mi totiž nechtěla důvody sdělit - buďto je zastíraly výmluvami na jakousi "chemii", nebo na dotazy reagovaly agresivně. Hledám někoho, kdo mi na základě osobního setkání upřímně sdělí, v čem konkrétně vidí důvody, ať budou jakékoli.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Hezký den všem slečnám, které čtou tento text. Jmenuji se Jakub a je mi 26 let. Pomalu ale jistě se snažím dosáhnout hodnot pracujících lidí. Práci a nějaké to bydlení mám, bohužel to hlavní co mi chybí a stále nenacházím je vážný vztah. Už delší dobu mi všechny vztahy krachují na tom, že bych rád začal žít partnerský život, kde spolu lidé bydlí podnikají různými výlety, sportovní aktivity, návštěvy příbuzných a hlavně kde oba dva myslí na společnou budoucnost v níž je místo pro plánování rodiny
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Zlín
Ahoj já bez závazků, zaměstnaný s vlastním bytem hledám ženu co by ráda nebyla sama a časem když to bude klapat chtěla založit rodinu najde se tady taková ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  68 let | Rakousko
Vítána žena veselé mysli, optimistka s nadhledem, pro dny slunné i deštivé, se vztahem k přírodě. Foto výměnou. (Optimálně do 150ti km od Vídně.)
DETAIL / ODPOVĚDĚT