Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Prostějov
ahoj najde se tu žena k vážnému seznamení která chce trávit život ve dou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Hledám úplně obyčejnou ženu, hodnou a klidnou, která nic neočekává a chtěla by se mnou prožít obyčejný, šťastný a klidný život bez starostí, partnerku se kterou bychom o sebe navzájem pečovali, starali se o sebe, pomáhali si a podporovali se, prožívali společně těžké dny, a v dobrých dnech se společně radovali. Pokud hledáš něco podobného, prosím, ozvi se. Čekám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Rád zde poznám pohlednou ženu přiměřeného věku,přiměřeného vzhledu,přiměřeného vzdělání pro hezký,aktivní,citový a trvalý vztah.Uvítám Vaše foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Semily
Hledám přítelkyni na společné chvíle, zájmy i erotiku. Chybí mi láska, povídání, souznění a doteky příjemné, voňavé a hodné ženy, se kterou by mi bylo fajn. Peklo už jsem si prožila, teď bydlím v ráji (Českém) a chtěla bych potkat svého ANDĚLA. Existuješ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 31 let. Hledám jednu holku v kupce Prahy a okolí :-). Zatim si třeba jen psát a pak se uvidí :-). Foto potěší. Lukáš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Hradec Králové
Někdo z Hradce a okolí.... Kdo nežije jen sportem a wellness?? Kdo má selský rozum, smysl pro přirozené věci a svěží tělo, mozek i duši?? Jsem spíš přírodní typ, schopný chlap do nepohody a taky kutil všeuměl:) Nechci si jen dopisovat, ani být jen milencem na víkendy.. Hledám tradiční vztah, kde žena nosí dlouhé vlasy a sukně a chlap se o ni postará.. Je to fuška, ale buď všechno, nebo nic:) ... A myslím tím štíhlou ženu v plodném věku:)) Ani tzv. "akorát", ani babičky... je mi líto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
... smazat se to dá vždycky:-). Jinak, protože profily stejně nikdo nečte:-) ... jsem nezadaný, děti mi nevadí, bydlet mám kde, co chci záleží na tom s kým ... a koho chci se uvidí ... až se poznáme. Fotky v případě zájmu posílám jako první a případné odmítnutí snáším poměrně dobře ... ostatně, tvoje chyba:-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Pardubice
Ráda bych poznala muže na jaro na léto na podzim napořád. ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT