Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Brno
46 léty z Brna, hledá vážný vztah ( děti nejsou překážkou ).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Třebíč
Nekonfliktní .... mám rád dobré jídlo, výlety. Jsem přizpůsobivý, optimista pro život. Hledám trvalý vztah ....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Děčín
Hledám slečnu 18-27, láskyplnou, inteligentní nekuřačku, která ví co od života chce a má vyřešenou minulost. Nechci modelku, ale taky nechci žádnou lenivou baculku. Jinak nabízím první, poslední a lásku, jakou si každá zaslouží. Jsem citlivý, láskyplný, řekl bych v jisté míře inteligentní kliďas. Hledám smysluplnou delší poznávací konverzaci. :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Hranice
Víte, že i ojeté vozy mohou mít plnohodnotnou záruku!! Bojíš se, že budeš muset investovat do oprav? Zkus odpovědět a vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Semily
Pomalu ztrácím naději, že potkám člověka se srdcem na pravém místě a s rozumem v hrsti. Nejčastějšími tématy žen jsou vzhled, smích, cestování, dobré jídlo, peníze... Pro mě věci, bez kterých se dá celkem obstojně žít. Jsou zpestřením či kořením života, nikoliv však bezpodmínečnou nutností... --Dobrého člověka podle fotky nepoznám, proto ji nežádám. Pošli mi nějakou zprávu o tom co děláš, o čem přemýšlíš, co je pro Tebe důležité, jaké vyznáváš hodnoty. Vše ostatní můžeme probrat později. Ď ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Ahoj, hledám pohodovou holku k seznámení.Jsem obyčejný kluk se smyslem pro humor a finančně zajištěný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Nymburk
Obyčejný kluk hledá obyčejnou hodnou a věrnou holku která také nechce být sama pro proplouvani životem. Prosím jen s vyřešenou minulosti, také jí mám vyřešenu. Na věku zase tak nezáleží. Budu se těšit na odpověď a hezký den všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Pelhřimov
Také se Ti zda , ze každy den je stejný? A nepřichází změna po ktere toužis? Tak to jsme na tom oba stejně! Jsi- li obyčejná žena 52- 62 let, tak se mi ozvi ! Nejsem vysoký, nemám modré oči a nejsem sportovec!!! Jsem jen obyčejný clovek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT