Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Plzeň
Rád bych poznal sympatickou ženu pro společný život. Jsem svobodný, nekuřák, děti nemám, ale rodinu bych si do budoucna přál. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Plzeň
Jsem rozvednený nekuřák,abstinent,hodně štíhlé postavy,ale dost nesmělé a nespolečenské povahy.Hospodám a restauracím se vyhýbám obloukem,nejraději trávím čas jen s jedním nejbližším doma nebo v přírodě.Mám rád cestování do hor i k moři.Moc bych si přál najít nějakou hodnou,milou,skromnou ženu,štíhlejší postavy do 50 let,z Plzně a okolí,která má raději procházky v přírodě,než posezení v kavárně a už také nechce zažít další zklamání.Nenabízím bohatství,ale lásku,upřímnost a věrnost na celý život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Blansko
Snad "ještě zachovalý" čtyřicátník, s dětma ve střídavé péči, hledá ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Jičín
Ahoj ráda bych tě poznala a seznámila se se ženou na vážný vztah.ve věku od 30-38 lety s nekuřačkou na společný život ve dvou. PS: ráda bych se i sešla. jestli to myslíš vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Praha
Hledám a nejspíš marně kluka okolo padesátky, co nezkazí legraci, umí se smát, má jiskru v oku a nevadí mu taková miniboubelka s čertem v těle a andělem v oku. Ženatí, mladí, staří... mějte rozum, jsem v rubrice vážná seznámení....pánové, kteří nechcete nic změnit, pláčete nad svým osudem, vyprávíte na počkání o bejvalkách....u mě vám taky pšenka nepokvete. Na majetek neletím, kariéra mě nedostává... jo není to se mnou jednoduché, ale určitě je to krásné... a to vím .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Hradec Králové
Ahoj, je mi 29. Rád bych se vážně seznámil s holčinou, s kterou bychom mohli někde vyrazit na výlet do přírody , kolo, písák, zábavu.. a plánovat společnou budoucnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Praha
Zajímají mě féroví, spolehliví a cit. založení muži. Vše ostatní si povíme...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ústí nad Orlicí
SŠ,59,175 hledá ženu,štíhlé,štíhlejší postavy,romantické povahy se vztahem k,přírodě,cestování.Hledám hezký trvalý vztah,společné štěstí,můžeš být odkudkoli,nejraději Chocen, Holice v,č. UO,Č.Tř. Lanškroun a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT