Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Praha
Společenský asi jako ježek. Kdo je to?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Uherský Brod
Nechci uz byt dale sam, zivot se ma prozit ve dvou. Nehledam kratkodoby vztah ale partnera do zivota.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | České Budějovice
Ahoj. Zkouším touto cestou najít dívku, která hledá vážný vztah. Rád bych potkal holku, která má smysl pro humor, usměvavá a hodná. Jestli hledáš jako já napiš a rád ti o sobě prozradím víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Plzeň
Hledám pro svou prima, pohlednou snachu (VŠ, 29 let) a vnoučka (1 rok) parťáka pro život. Uvítala bych, kdyby se ozval sportovně založený muž, chodící rád do divadla a kina, jenž má o svém životě jasné představy. Snacha je strašně fajn holka, se smyslem pro rodinný život. Přála by si opět zažívat pěkné chvíle s mužem, který bude stát o ní i o jejího syna. Sama nemá dost odvahy, aby si inzerát podala. Případné odpovědi předám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Humpolec
Hledám ženu na chalupu. Jsem pořád v přírodě, ve vlastním lese, u řeky, na obrovské zahradě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Čáslav
Milé slečny, zdraví Vás štíhlý, romanticky zaměřený svobodný kluk mladistvého vzhledu z Čáslavska, skromné a citově zaměřené povahy, který by se rád touto cestou kvůli nedostatku příležitostí seznámil s hodnou a nenáročnou dívkou bez závazků, drobné postavy, nekuřačkou, hledající věrnost a život ve vzájemné důvěře. Nehledám však tělesnou krásu, ale aby Tvoje tvář byla i zrcadlem Tvé duše. Poslouchám klasickou hudbu, zajímám se o historii, rád pracuji na své okrasné zahradě. Pěkný den všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Ahoj, nějaká fajn holka co to má v hlavě v pořádku a ví co chce? Pokud ano, ozvy se. Pavel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Jindřichův Hradec
Ahoj, hledám hodného, milého, aktivního a pracovitého kluka, se kterým bychom si vzájemně padli do oka. Bylo by fajn kdybys měl rád sport, výlety, přírodu, zvířata.... A časem třeba přemýšlel o bydlení v domě se zahradou :) ? Jsem upřímná, samostatná a aktivní dívka. Potěší mě maličkosti, jako procházka, večeře, hlavně společně strávené chvíle ať už jakkoliv. Přiložené foto případně potěší. Budu se těšit na Tvou odpověď (Jihočeský k.)
DETAIL / ODPOVĚDĚT