Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Ostrava
Hledám holku která je upřimná a bude mě milovat taky jaky jsem atd
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Vsetín
Ahoj, touláš se tu někde? neustále něco podnikáš, kolo, inline,cestování, ale taky kino,divadlo zábavu.. Ráda se směješ, jsi trošku upovídaná, a ke štestí ti chybí už jen pohodový sympaták se kterým ti bude dobre a nebudeš se nudit. Venku je krásně, tak proč být sám, když můžem něco podniknout spolu:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  19 let | Poděbrady
Hledám kluka (holku v těle kluka) na vážné seznámení.Jen vážně
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Toto je samotný text inzerátu (to je pravděpodobně od slova inzertovat či insertovat, případně inzerce či inserce, z latinského insertus, ale kdoví, jestli to nemá původ už někde v protoindoevropštině.. což znamená vložení, není-liž pravda), který by měl stručně a jasně pojednávat o přednostech inzerenta, ale také, ne-li zejména, o přednostech preferovaných, kýžených, požadovaných či vytoužených. Ale k tomu zde již mnoho písmenek k dispozici nezbývá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj, hledám slečnu na pravidelně stykani :-) mela bys to mit rada často :-) napis mi, Kuba..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | České Budějovice
Som obyčajný 40r.chalanisko zo Slovenska ale pracujúci v Cr.Hľadám touto cestou lásku svojho života.Nehľadám modelku či Bárbinu.Iba niekoho z dobrým srdiečkom kto bi ma dokázal milovať.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Ať už je důvod Tvého hledání jakýkoliv, ten můj je opravdu vážný. Bez povídání, doteků, objetí, polibků, mazlení, milování a třeba i vášně mě opravdu žít nebaví a nejde. Hledám proto někoho jiného, kdo si tohle také uvědomuje a chce s tím něco udělat. Jsi-li alespoň SŠ, nekuřačka (cigaret), neholduješ alkoholu, nejsi atletka, jsi sympatická, slušná, hodná a přítulná, ráda se miluješ, jsi třeba i trochu či víc starší a silnější, ozvi se, prosím. Rád se s Tebou setkám. Plzeň a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Pardubice
Hledám tu jehlu v kupce sena - Štíhlá blondýna VŠ, všestranných zájmů, o kulturu, cestování a o vše hezké, co život přináší, se ráda seznámí se sympatickým mužem VŠ/SŠ z Pardubic se zcela vyřešenou minulostí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT