Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Šumperk
Ahoj, jmenuji se Jarda je mi 41/188/85 mladšího vzhledu.Bydlím kousek od OL. Mám rád přírodu, sluníčko, sport, moře,turistiku, kulturu a dobré lidi.....rád poznám podobně naladěnou ženu....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Ostrava
Stále Tě hledám, lásko...Měl bys být ve věku cca 37-49 let se smyslem pro humor a mít vyřešenou minulost... Vyměníme si pár řádků a pokud zjistíme, že jsme stejně naladěni, můžeme zajít na kafe a pokud přeskočí ona pověstná jiskřička, ve kterou asi doufá každý z nás... uvidíme, kam nás osud dovede....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Ahoj,rád bych zde našel některou s kterou bych trávil vše hezké.. Ať už by jsme spolu zašli na prochajdu,kafčo,do kina,anebo by jsme si jen tak pustili filmek leželi vedle sebe a koukali spolu,zajeli spolu třeba na wellness,do bazénu,ale i třeba do sauny...Ale zároveň hledám někoho na hezké intimní chvíle.. nechci a nehledám nikoho na vážné seznámení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Toto je samotný text inzerátu (to je pravděpodobně od slova inzertovat či insertovat, případně inzerce či inserce, z latinského insertus, ale kdoví, jestli to nemá původ už někde v protoindoevropštině.. což znamená vložení, není-liž pravda), který by měl stručně a jasně pojednávat o přednostech inzerenta, ale také, ne-li zejména, o přednostech preferovaných, kýžených, požadovaných či vytoužených. Ale k tomu zde již mnoho písmenek k dispozici nezbývá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Hlučín
Hledám dívku či ženu štíhlé-střední postavy na houby,na kolo,do kina,na procházky,do postele i k našim společným dětem :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Kladno
Slušný,štíhlý kluk z Kladna do 35let,který chce opravdový vztah a budoucnost? Pokecáme,budou-li vzájemné sympatie, zájmy,budeme si míti co říci,tak uvidíme co dále,je to na nás.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | České Budějovice
Ráda bych poznala Chlapa, nikoliv „ pouze“ muže. Pokud máš rád život, si vyrovnané povahy, sportuješ, při čtené jmen jako Nick Cave, Jáchym Topol se v tobě něco ozve, chtěl bys při sobě mít štíhlou, pohlednou, samostatnou, sportovně založenou ženu, bohémského ražení, pak prosím napiš, ideálně připoj i foto. Na vzhledu mi záleží, preferuji vyšší, sportovní postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Kolín
Milá hodná upřímná dívka na seznámení najde se
DETAIL / ODPOVĚDĚT