Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Hledám ženu, která mi bude kamarádkou, partnerkou, bude mou vrbou,milenkou, bude mít ráda přírodu, turistiku, památky, historii, květiny, pocházky a výlety, bude rád poznávat nová místa i vracet se na ta stará. K tomu třeba nějaký film, kniha, pěkná hudba, dobré pití, občas i lenošení. A co se týče povahy,úsměv, smysl pro humor, empatie, tolerance. Více si už necháme do emailu a osobně
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Pardubice
Jsem krasná, inteligentní, vtipná, rozumná, chápající, podporující, milá, zodpovědná, pohodová, sexy, rozhodná, usměvavá, optimistická..no prostě báječná. Chceš mě? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Klatovy
Ahoj všem nezadaným slečnám a ženám. Jmenuji se Marek, je mi 26 let. Jsem štíhlé postavy, cca 179 cm vysoký, hodný, věrný, rozumný, pracující, nekuřák. Zde hledám ženu pro cestu životem. :-). Jaká by jsi měla být ty? Sympatická, aby jsme si padli do oka, vědět trochu co chceš od života, inteligentní, věrná, žádný pecivál (i když lenošit doma taky umím :-) ), ideálně taktéž nekuřačka. Spíš z plzeňského kraje. :) Pokud jsem tě zaujal? Napiš mi a můžem se pobavit více. Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Rád bych poznal fajn holku na vztah kolem 18-26 let. Jsi tu tak prosím napiš .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Valašské Meziříčí
Někdo nenormálně normální ? Na vztah či přátelství ....dál se uvidí .závazně i nezávazně to je na obou .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Pardubice
Kdo čeká celý život na jednu kometu, tomu každou noc uniká obloha plná hvězd. A kdo se jí dočká, tomu už nikdy hvězdy nebudou stačit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Ahoj, najdu zde šikovnou, štíhlou slečnu která taky touží po šťastné rodině ? Sem normální, pracující, hodný muž z Ostravy. Prosím odpovědi s foto a nekuřačku. já 29 nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
VŠ, aktivní hledám Ženu přiměřeného věku bez čtvernohého přítele, která si ráda život užívá, poznává nové i se ráda zastaví, zajde do kina. Chybí mi přitulení, společná pohoda vánoc. Vůbec mi nebude vadit, pokud se ráda projedeš na kole, zalyžuješ (běžmo i sjezdmo), možná hraješ i golf? Život žijeme jen jednou :-),je potřeba se kochat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT