Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  33 let | České Budějovice
Ahoj, ráda bych se seznámila s chytrým, sympatickým a zodpovědným mužem, který má rád děti. Já jsem 33letá žena, mám ráda například lyžování, procházky a výlety se svým dvouletým synem. Prosím o fotku, můžeme si napsat pár řádek, popřípadě zajít na kávu a pak se uvidí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Ostrava
Zdravím všechny ženy ve veku 45-50 let. Jsem 49 lety obycejny muz,který touto cestou hledá obycejnou zenu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Sice neosobní, ale proč to nezkusit. Měl bych zájem poznat sympatickou, přemýšlivou, rozumnou a aktivně založenou slečnu. Jsem vyšší, štíhlý 30-letý kluk. Rád bych s někým aktivně trávil volný čas, ale stál bych i o vztah, který vydrží a bude mít budoucnost. Popsal bych se jako pracovitý, hodný, premýšlivý a veselý kluk, ale je těžké popisovat sám sebe. Zájem o trochu zdravější životní styl. Často pracovně cestuji a tak mi chybí příležitosti. Snad se najde některá co by o to stála.. foto vyměním
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Pohřešuji přátelskou a štíhlou ženu. Zajdeme společně na procházku do přírody nebo posedíme u vína a prohodíme slovo o představě partnera?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Havlíčkův Brod
Rád bych zde našel rovnocenou partnerku, tedy dospělou, pracující ženu, která už ví, co od života chce. Partnerku, která chce postupem času budovat vážný vztah. Také bych byl rád, kdyby měla nějaké podobné zájmy. Já velice rád cestuji, hlavně poznávací zájezdy - po Evropě, ale i mnohem dál. Také miluji hory, hlavně v létě, ale i v zimě je tam určitě co dělat. Rád navštěvuji hrady a zámky, i různé jiné památky, divadla, kina aj.Je-li čas, tak si i rád zasportuji (např. kolo, brusle, běžky ...)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Český Těšín
Chceš si zkrášlit život partnerským vztahem s mužem, který má úroveň, plní své sliby, nebojí se závazků, nemá obě ruce levé ani slámu v hlavě, není sociální případ ani neskáče o tyči přes myší trus? Hezký den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Zlín
Jsem hodný, věrný, tolerantní a toužím po lásce, ale jsem cuckold (9 roků bez sexu). Hledám holku na vážný vztah bez sexu-bez zásunu (nechci soulož), ve kterém bude mít ona sex pouze s jinýma (s milencem), o samotě nebo i přede mnou.. Najde se holka, kterou láká takový vztah?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Čáslav
Ahoj, chtěl bych najít slušnou a hodnou ženu se sexy mozkem. Ženu která sem zavítá čistě náhodou. Chtěl bych jí vzít za ruku a říct, jak jí to moc sluší, když spolu půjdeme do kina, divadla a nebo na koncert. Také jsem jí chtěl říct, že ačkoli nemám konfekční postavu, jsem poměrně dost akční a chtěl bych s ní vyrazit do hor za turistikou, na výlet na hrad, zajezdit si na kole nebo na bruslích a nebo si sjet nějakou řeku. A nevadil by mi ani nějaký prcek :-) Prosím s vyřešenou minulostí, děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT