Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Pardubice
Můj život je jednotvárný. Všechno kolem mne, včetně lidí, už mi zevšednělo. Ale když si mě ochočíš, bude můj život jakoby prozářen sluncem. Zvuk tvých kroků bude jiný než všechny ostatní. Ostatní kroky mě nechají chladným, ale tvůj krok mě jako hudba vyláká z doupěte. Tvůj hlas mi v duši probudí jaro a tvou krásnou tvář uvidím pokaždé, když zavřu oči. Tvůj smích mi bude milejší, než všechny melodie světa a tvůj úsměv cennější než pytel zlata. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Praha
Jsem slečna do nepohody, se smyslem pro humor, s obrovskou vášní pro cestování. Procestovala jsem téměř celou Evropu, proto si i ráda vyměním nějaké zážitky a zkušenosti. Milovníci španělské kultury nanejvýš vítáni! ;) Nehledám jen nějaký flirt...Ráda bych poznala někoho na vážný vztah...V dnešní době už je to ale trochu složitější...Nevím, zda jsem na správném místě... Nicméně jsem docela pracovně vytížená....A tak asi čekám na zázrak...Ty se prý občas dějí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Hledám ženu pro vážné seznámení, která už ví, co chce, je inteligentní, nekuřačka, má rodinu a vztah na prvním místě, je hodná, milá, upřímná, má ráda legraci, a se kterou bychom se na sebe mohli vzájemně ve všem spolehnout a v budoucnu založit rodinu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Znovu se vášnivě zamilovat, mám rád hory, sport, rock
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Olomouc
Hledám dívku s vidinou vážného vztahu. Už mne nebaví samota. Chci se s někým bavit, objímat, ale hlavně cítit. Pocity jsou kouzelné, ale mnohdy dokáží být i velice nepříjemné. Proto je také nabízím. Jsem komunikativní, pokud jsi i Ty. Komunikaci od Tebe více méně očekávám. Chci, aby jsi věděla, že kamarádku nehledám, hledám více. Samozřejmě to chce čas a trpělivost. Nechci zde psát, co mám rád, co umím a co naopak rád nemám a co neumím. Budeš-li mít zájem, tak víš. I já bych Tě rád poznal.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Jihlava
Hledá se muž,jež by chtěl kamarádku, ženu do kina,na ples,a trávil s ni i pobyt třeba ve welnes, aquaparcích, termálech,nekuřák podmínka,věk kolem 50,aktivní řidič,Vysočina ,děkuji za nabidky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  22 let | Ostrava
22 letá slečna hledá muže do života. Jsem pracující z vlastním zazemím a mám pejska. Můj ideální partner by byl kdyby měl smysl pro humor, aby byl přátelský , upřímný a nejlépe sportovní typ. Něco o mě : Nekouřím , nepiju ( jen příležitostně) , sportuju , jsem přátelská , vtipná , šikovná. Mezi mé koníčky patří sport , vaření , hudba. Hledám partnerka 22-36 z okolí Ostravy .. Neboj se napsat ráda odepíšu , možná že jsi to ty na koho čekám .. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Přerov
Vážně, zde najdu muže bez dluhů, bez předsudků, nekuřák, sympaťák, nezadaný, štíhlejší postavy pro trvalý vztah? Já mám kde bydlet, práci taky. Takto zkusím. -)
DETAIL / ODPOVĚDĚT