Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Že prý všichni féroví chlapi s přirozeným tátovstvím ze staré školy vymřeli... Prdlajs - jen jsme se naučili schovávat před mladými ženami s nepořádkem v prioritách a zválenými z kamarádských postelí. Občas se sice stane že se někde uhodíme do hlavy, zase se zasníme nad možnou existencí skutečných parťáků v sukních a nesmiřitelných obránců společných hradeb a vyvěsíme signální vlajku, ale pravá víra v tom už chybí. Třeba k tomu nějaká čistá duše mimo mé vody bude mít co napsat. Neodepíšu všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Karlovy Vary
Ahoj,touto cestou hledám slečnu nebo i starší ženu k přátelství a ke kavicce a kdo ví čas ukáže. Nehledám ženu mužského vzhledu.Komunikativní,usměvavou se spravnym přístupem k životu dite není překážkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Cítím to v kostech . Je čas na hezký vztah . Bez zlomů a ostrých hran . . . Hledám spokojenou ženu ( přiměřeného věku a hmotnosti , výšky okolo 164 cm ) , kterou bych rád učinil ještě spokojenější . Já - kolo , cestování , kultura , mototrips , lyže . Spíše rodinný , než barový typ . Fin. nezávislý. . . . A vůbec - celkově úžasný . . . Alespoň to tvrdí příbuzenstvo . . . Asi budou potřebovat zase půjčit .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Teplice
Pohodovou štíhlejší ženu hledám já 62 letý taky pohoďák. Nevím co víc napsat ,tak se ozvi . S.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Brno
Seniorka 66/172, štíhlejší, by ráda navázala přátelství s mužem, parametrů přiměřených k mým.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Liberec
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval, že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme :-))..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Praha
Hledám partnera pro druhý poločas života. Štíhlá VŠ nekuřačka z Prahy 59/174/68 s všestrannými zájmy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Nymburk
"Úkol je jasný! Přinést do pekla Dorotu Máchalovou, nebo se nevracet!" Tak jinak, obyčejný, věrný, pracovitý muž 40/190/83 s tříletím zbojníkem ( ve střídavé péči) nepiják, nekuřák, hledá ženu (do 45let) pro kterou je "rodinný život" prioritou a která by ráda žila v budoucnu v rodinném domku nedaleko Poděbrad. Pokud ti říkají něco pojmy ( pohyb, výlety, hrady, lesy, Zoo, zahrada, Provence, bylinky, romantika,film, zvelebování) jsi skoro vítěz. Spolehlivost, empatie nutností. Hezké nohy bonusem:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT