Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Brno
Hledám ženu k seznámení. Já 39 let, VŠ, svobodný, nekuřák, bez závazků, 180cm, štíhlý, bydlící a pracující v Brně...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Polsko
Ahoj..Jsem z Polska, ale jsem často v České republice. Rád bych se s vámi setkat. Jsem hodný, veselý, inteligentní a kultivovaný. Mám svou vlastní firmu, mám rád výlety a dobrou hudbu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Upřímný, srdečný, vysoký, rozumný, přemýšlivý, laskavý, balancující na hraně cynismu a patetičnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Plzeň
Sš,175/63,štíhlý,bez závazků,hledá příjemnou ženu i do nepohody.Zájmy podle možnosti-kolo,voda kultura,cestování,zahrada.Možnost i společné žití.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Karlovy Vary
Muž 54/175/79 , rozvedený, zajištěný, samostatný , činný, hledá ženu přiměřeného věku ,nekuřačku ,normální postavy k prožití volného času. Kultura , tanec , sport rekreačně. Foto pošlu. Z KV a Plzeňska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Kladno
Ahoj, hledám nějakou fajn slečnu nejlépe z Kladenska nebo Prahy :) Ze začátku spíš jen si psát a dál se všechno uvidí podle sympatií. Je mi 22 let, na vzhledu ani věku mi moc nezáleží, sám nejsem žádný "missák", spíš bych byl rád, aby se s tebou dalo normálně bavit a vzájemně jsme si sedli. :) To je asi to hlavní. Tak se, prosím neboj napsat :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Prodírám se houštím a tíží mě kabela, do které si tajně vkládám to, o čem sním. A tma se na mě spouští a to by dělat neměla, neboť tu zpívám a nenajdu rým. A tak světem se vláčím a táhnu s sebou kabelu, do které teď vkládám štíhlý tón. Tón, který se chvěje, chvíli plnej naděje, potom se ztrácí a jsem jako on. Hádej, neznámá, hádej, neznámá, jak mnoho váží sen, kterej teď mám. O tom, že jednou tě zvednou moje ruce do nebe, ponesou tě domů a uloží tě spát...
DETAIL / ODPOVĚDĚT