Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  59 let | Jihlava
Obyčejný chlap hledá děvče kolem 60 let z Vysočiny. Vyšší, ženská postava je sen, ale ty se prý občas plní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Česká Lípa
Hledá se slečna, ze které se mi zastaví srdce a bude to vzájemné.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Teplice
Hledám k sobě romantičku, která ráda cestuje, objevuje a poznává nová místa . Pokud taková existuje, ať se mi ozve...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Pelhřimov
Ženo, která jsi spokojená tam kde jsi a být se sympatickým mužem je už jen třešnička. Ženo, co nepotřebuješ vztah abys byla šťastná, jež miluješ život v jeho esenci a zároveň jsi nohama na zemi, abychom to vše mohli zhmotnit v rodinu. Na viděnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Zdravím všechny slečny. Nehledám přeškrobený vztah zakládající se na stereotypním plánování společného života do 150 let v kterým je zahrnuto 35 dětí a plno dalších pro mě nepochopitelných partnerských norem. Hledám slečnu která si chci život užívat plnými doušky. Tu která chce cestovat po světě a objevovat jeho krásy.Tu která má každá den úsměv na tváři, ať se děje co se děje. Bere život s humorem a neprožívá každou banalitu, jako by to měl být konec světa.Tu co má radši punk než pop. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Život je nejkrásnější, když s někým usínáš, vstávaš ,těšíš se ,až zase budete spolu.. Hledám někoho, s kým zestárnu. Pokud to cítíš stejně ozvi se mi .Budu se moc těšit.Jsem 46. - letý 177/73 štíhlé postavy rozvedený pracující řidič z povolání.Bydlim v Ostravě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Vlašim
Ahoj. Jsem konzervativní. Mám rád reggae a pohodu. Příroda je ro mne víceméně důležitá. Nemám rád tupce. Politika? Jsem v postatě anarchista. Vyjdu vstříc komukoliv, pokud to má hlavu a patu - fotky se nelekej, není to přítelkyně, ale člověk který si mě nevážil a doteť toho lituje (smutný příběh)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Hradec Králové
Hledám muže k občasným schůzkám u kávy.Jediná má podmínka je upravený vzhled, věk 30-33let, výška nad 190cm a urostlá postava.Urostlá!-čili nehledám sportovce ale kus chlapa, pár kg navíc jedině vítáno... A rozum taktéž pánové!Hk,Pce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT