Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  38 let | Praha
Jsem pohledná, vysoká (s podpatky okolo 185cm), 38let, t.č. volná, páč ne všechno se dá dopředu naplánovat. Ráda bych potkala někoho, s kým zafunguje ono padnutí si do oka i do noty. Ó, jak neobvyklé, vím vím:-) Mám ráda moře, hory, rock, víno, a vlastně vše, co potěší tělo nebo povznese ducha nebo vyvolá smích...Jsem pro výměnu fotky a pár řádků se sympaťákem z Prahy, cca mého vrstevníka, taktéž urostlejšího, nekuřáka, který by při vhodné konjunkci Marse a Venuše taky nebyl proti....:-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | České Budějovice
Hledám kamarádku, přítelkyni, která má také své zázemí, které nechce opustit a narušit, ale přesto jí něco chybí ... Hledám trvalý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Jedna žena s dívčí duší, co jí úsměv stále sluší, co kdyby se tady našla a na kafe se mnou zašla ? Příště můžem pobýt venku, pak i v teple dát si sklenku. Bude-li nám spolu krásně, nebudu víc psát už básně. Ledaže bys přemlouvala a za každou pusu dala. 
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Plzeň
Líbí se mi prsaté baculky,rád bych se s nejakou seznámil..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Příbram
Možná jsi na tom podobně,cestou do práce těžko někoho poznáš,v práci stejní lidé a navíc co je v domě není pro mě,občas se potkáš s přáteli a když už náhodou někoho potkáš tak si řekne že někdo jako Ty musí někoho mít.Nehledám doplněk ani sponzora ale ženu na dobu neurčitou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Jsem vysoký, štíhlý, sympaťák, co má srdce na správném místě. Jsem si vědom sám sebe, dokážu být věrný, umím naslouchat, dát podporu a už vím, co od života chci. Hledám ženu pro vážnou známost – citlivou, spolehlivou, pohlednou a štíhlou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Brno
Nový začátek jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Jsem inteligentní, skromná a usměvavá blondýna s lehce proříznutou pusou a zelenomodrýma očima. Výška lehce po 170, VŠ titul Ing. a postava ženská. Miluju psy, draky, cestování, tanec a jednorožce, baví mě sjezdovky, kolo, voda, hory, plavání, knížky, tvrdší muzika, pečení dezertů pro blízké, večery s přáteli v kulturních zařízeních a momentálně vymýšlení, co všechno si v bytě zrekonstruuji. Parťák (prosím max. 35 let) na ples, cesty, diskuze a nošení nákupu by tu nebyl? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT