Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Proruskej šváb hledá proruskou švábku - štíhlou a inteligentní, abychom měli prvotřídní švábata :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Smysl pro humor, pro romantiku; lásku k fotografování, autům, budovám; zvláštní vkus se slabostí zejména pro staré věci... Hledám a zároveň i nabízím. Když k tomu přihodíš zálibu v kultuře a procházkách, lásku k vesmíru a sci-fi, cestování vlakem a budeš nekuřačka, bude to úplně nejlepší... :D Pokud Ti je alespoň 5 mnou uvedených "oblíbeností" blízkých (nebo jsi prostě jen odvážná a tenhle podivín Tě zaujal); neváhej a piš! :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Plzeň
stoji to tu za nic a nehodlám tu čekat týdny na odpověd´. Myslim to vážně a čekal bych že druhá strana také. Tím pádem natěšenost k odpovedi, vzkazu na obou stranách 100%, par písmen dát, setkaní a bud´ by preskočilo či ne. Takto si to představu, nevím jak ostatní, ale tak to je. Vidíš to stejne? Tak sem zde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Plzeň
Nehledám flirt,ale sympatickou ,spolehlivou ženu,,která má smysl pro humor,umí být tolerantní,nehledá jenom povyražení a flirt, ale chtěla by samotu vyměnit za život partnerský.Jsem pohodový 54-letý VŠ Zajímám se o přírodu, turistiku, houbaření, kolo.,Pokud si budeme si rozumět společné bydlení je podmínkou nutné. Vytvoříme společně pohodový domov.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Hradec Králové
Tak co? Blíží se Vánoce a samota nějak víc na lidský maják doléhá ?? Plánuje tu někdo na Štědrý den pod stromeček sebevraždu? Že ne? Tak si pospěšte, Vánoce jsou za dveřmi ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Nepřijde ti smutný, že jsi tu? tvé okolí báječně zadáno, přátelé se od sebe liší jen podle počtu potomků, na tebe jistě nemají logicky čas protože mají jiné priority. Co s tím když to tu nefunguje?, co se pokusit to změnit? minulost nezměníme, budoucnost zcela určitě. Zkusíme to změnit třeba právě my dva společně? Pokud nehledáš někoho na týden, ale dokázala bys dát člověku prostor a čas a vůli chtít poznat, budu rád, když napíšeš a řeknem si víc, dva lidi dokáží všechno, člověk sám těžko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Rakovník
Samota je těžká. Žije ještě normální žena co ví co chce od života
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Plzeň
Ahoj hledám hodného, zodpovědného milujícího a hlavně věrného kluka co se nebojí projevovat své city a nebude mě jen využívat. Už sem si prošla pár vztahy a nedopadlo to moc dobře a už to nikdy nechci zažít znova. Najde se tu normální kluk co mi neublíží?
DETAIL / ODPOVĚDĚT