Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  43 let | Havířov
Jsem tmavovláska 172/65/43 štíhlé sportovní postavy a HLEDÁM MUŽE nad 180 cm výšky,sportovně založeného,nekuřáka, majícího vkus a starajícího se o své tělo a své zdraví,ve smyslu zdrav životního stylu:) Ps:občas si dát chleba se škvarkama je prima:D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Vyšší chlapák...mileneckoupřátelský? vztah, či více... Jsem fakt singl...Co ocení nekonveční pohodovou zajímavou neblbou tvořivou řemeslně šikovnou pohodovou dlouhovlásku,ženskou krev a mlíko...39/179 cm ... Osobitost a ujetost,resp.originalita vítána :-D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Pardubice
Hledám sympaťáka z východních Čech, který má stejně jako já rád kulturu, rockovou hudbu, cestování a dobré víno...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Ústí nad Labem
Hledám *hodného* chlapa, který to má v hlavě už srovnané, rád cestuje, chodí na výlety, umí se chovat k protějšku s úctou. Nehledám prachy, dárky, debily, auta, úlety a hlavně neuctivý klučíky bez úrovně. Ráda pokecám a zašlu foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Co hledám? Někoho vedle koho zestárnu. Někoho komu můžu dát svoji lásku. Někoho komu budu moct věřit. Někoho kdo nechce do konce života v Brně a nevadilo by se jí odstěhovat za čas na venkov do domečku. Je mi jedno jak vypadáš kolik máš kilo.... Já nejsem taky žádný lev salonů. Jsem obyčejný chlap který touží po obyčejných věcech života. Děti mi nevadí sám mám tři už starší ale ve vlastní péči. To ostatní si snad budeme moct napsat osobně. Nemusíš být nutně z Brna ale vztah na dálku nefunguje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Příbram
Hledám zatím kamaráda, který se umí smát a užívat života, časem nevylučuji více. Někoho s kým budu moc zajít na procházku, nebo do kina, s kým budu moci trávit volné chvíle. Jediná podmínka, že budeš nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Všechny hledáte fajn chlapa na zbytek života. A když ho můžete mít, necháte ho tady trčet. 185/82, bez závazků, kulturní (kniha, divadlo, výstavy, památky), tančící (miluji salsu) i sportovní (lyže, inliny, koloběžka, kolo). Hledám hodnou ale i koukatelnou holku, jež je schopná mi na uvítání dát pusu a vzít i před známými za ruku a ví, že vztah se nenachází ale buduje. Dobré slovo a pohlazení, je toho ještě někdo nezištně schopen?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Ahoj! Slečna nejen pro společná toulání přírodou či návštěvu památek se zde najde? Jsem vzdělaný, nekuřák, bez závislostí na sledování fotbalu či nadměrného vysedávání u počítadla a čestně prohlašuji že ani hlavu nemám vyprázdněnou :-). Rád si povídám a vyrážím na výlety do přírody. Vyrovnanější povaha a štíhlá postava mile potěší - a to i já nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT