Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Praha
Stojím na ulici úplně sama. Ruce mám otočené dlaněmi vzhůru, čekám....Oči se dívají do mraků. Nic nevidím. Tu ucítím na své dlani svou první sněhovou vločku. Něco nového začíná, po dlouhé době sněží... V hlavě mi bleskne, začne něco nového i pro mě.....něco, kde je šťasný i konec?!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Brno
Hledám královnu pro kterou bude stát za to být král a nebráním se ani novým přátelstvím. Víc rád prozradím během konverzace. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Bruntál
Hledám zde ženu ?? ale to asi každý. Jsem řidič kamionu takže stále na cestách, proto hledám ze začátku kamarádku. Na dopisování, volání a časem ...... to se uvidí. Měla bys být pohledná, milá a s úsměvem na tváři. Děti mi nejsou překážkou a rád jim budu kamarádem. Jediná má podmínka a to žena štíhlé nebo normální postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Praha
Hledám přítele, kamaráda, který je také sám a rád by chodil na procházky, vylety, občasně povidání u kávy ve dvou. Bydlím na Praze-západ a je tu spousta možností vyjít si do přirody i na kávu. Nehledám flirt.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Písek
Ahoj........33 letý chlap, sportovní postavy, hleda.....slečnu...ženu....maminku.Jsem pohodář klidné povahy. Máš li zájem, tak napiš a uvidíme. P.s.:foto výměnou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Hradec Králové
Hledám chlapa na seznámení, jestli vážně-nevážně se uvidí.Očekávám, že to bude mít nějakou úroveň.Zajdeme na kávu, večeři...Pokud si padneme do oka a bude nám spolu dobře, můžeme se scházet a může z toho být něco víc.Rozhodně nehodlám kdekomu jentak dělat madraci a opravdu se nerozplácnu na první schůzce.Ani na druhé :-) !Ty 30-40let žádný šetřílek, upraveného vzhledu nad 185cm a pár kilo navíc vysloveně vítáno!, štíhlý nejsou můj typ!Já pohledná příjemná ženských tvarů.Pouze HK žádné dojíždění.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Jablonec nad Nisou
Stále hledám,ženu,dítě není překážkou,začít konečně zase pro někoho žít a být vzájemně šťastni.Je tu někdo.Toužím ještě po vlastním děcku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Hradec Králové
Zdravím všechny nezadané slečny, brzy mi bude 29 let a hledám k sobě milou, usměvavou, se smyslem pro humor, upřímnou slečnu...já pracovitý, spolehlivý, upřímný, věrný a milující. Rád chodím do kina, na procházky, do přírody, na houby, výstavy, apod. Nejsem ten typ co vymetá diskotéky, zábavy apod. Rád bych se usadil s tou pravou, plánoval společnou budoucnost a trochu i cestovat. Budeme na vše dva. Stále hledám tu pravou jednu z vás, tak snad tě už najdu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT