Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Otrokovice
Ahoj, najdeme zde kamarádku třeba i s dítětem, rádi cestujeme, lyžujeme,plaveme, grilujeme. Syna mám ve vlastní péči, je mu 9 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Hledám příjemnou a pohodovou ženu z OV,nebo FM,která taky hledá hezký a trvalý vztah.Jsem rozvedený,47/172/70.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Karlovy Vary
Hledím ženu pro společné hezké chvíle, které nám tak chybí nebo se jich nedostává v takovém množství, které by jsme rádi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Uherský Brod
Hľadám spriaznenú dušu, ktorá sa cíti osamelo - okolie Uh. Brod, Uh. Hradiště, Zlín, Vsetín, Trenčín. Moje záľuby prechádzky, príroda, nenáročná turistika, chodenie na huby.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Liberec
jsem mž 40let na voziku,chtel bych se seznamit s divkou troch u sobestacnou,
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Praha
Vážně bych chtěla potkat muže, se kterým si budeme rozumět a časem i třeba založíme rodinu. Než se mi ozveš, upozorňuji, že netrávím denně hodiny sportem ani mě neudržíš stále doma. Ve volnu ráda vyrazím ven (výlet, kultura, drink), uvařím dobré jídlo, sportuji, hraju si, dozvídám se nové věci nebo jen lenoším doma třeba u filmu. A dovolená? Luxusní hotel je fajn, ale někdy je lepší přespat ve spacáku. Já 35/175/63/VŠ, bez závazků. Ty ideálně 30-40/nad 180/bez závazků. Prosím o foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Pardubice
Můj život je jednotvárný. Všechno kolem mne, včetně lidí, už mi zevšednělo. Ale když si mě ochočíš, bude můj život jakoby prozářen sluncem. Zvuk tvých kroků bude jiný než všechny ostatní. Ostatní kroky mě nechají chladným, ale tvůj krok mě jako hudba vyláká z doupěte. Tvůj hlas mi v duši probudí jaro a tvou krásnou tvář uvidím pokaždé, když zavřu oči. Tvůj smích mi bude milejší, než všechny melodie světa a tvůj úsměv cennější než pytel zlata. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Pardubice
Ahoj, jestli čteš tento inzerát na seznámení, tak jsem moc rad a budu ještě raději pokud se rozhodneš mi odepsat jsem Michal v celku normální kluk. Jsem manager jedné nevýznamné firmy, hledám tebe významnou partnerku pro život a pro radosti které k životu patří. Hledám vážný vztah, s kterého bude plynout budoucnost ve dvou a naše oboustranná spokojenost. Láska je nejkrásnější dar co druhému můžeš dát.
DETAIL / ODPOVĚDĚT