Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Brno
Ahoj. Hledám sympatickou ženu, kamarádku, přítelkyni, milenku... Pořád jsem ještě optimista, tak bych to rád v jedné osobě :-) Nemusíš být zrovna miss. O věčnou Barbie ani snad nestojím. I já mám svoje chyby, ale přednosti snad zatím převažují :-) Těším se na odpověď. Foto pošlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Šternberk
Rád poznám ženu,která je úpřimná,milá,na nic si nehraje a může mít klidně ratolesti :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Třebíč
Zdenek,rozvedeny52let hleda partnerku k vaznemu seznameni,najdu???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Brno
Nemusíme spolu trávit veškeré volno. Ale ty chvíle, kdy jeden druhému věnujeme svůj čas a pozornost, můžeme prožít na plné pecky.Ráda poznám ramenatého chlapa se smyslem pro nesmysly, srovnanými hodnotami a pozitivním přístupem k životu. Pokud se částečně potkáme i v zájmech, jedině dobře. Místo v OC mě spíš najdeš v lese nebo na koncertě, vyhledávám raději zážitky než slevy a totéž ocením i u partnera.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Plzeň
Rád poznám paní,která žije sama stejně jako já.A stejně jako já by s tím chtěla skoncovat.Myslím si že samoty bylo již dost a je třeba žít a ne přežívat.Hledám kamarádku,přítelkyni.Jsem pohodář,ještě pracuji..Trávit spolu volné chvíle,těšit se na sebe. Nejradě ji hledám paní z Plzně jihu nebo z Přešticka a blízkého okolí.Jsem rozvedený 60 let,vysoký
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Opava
Hledám pohodouvou slečnu.. Ps - Nekoušu =)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Pardubice
Hledám příjemného rozumného slušného milého citlivého muže klidnější povahy toužící najít vztah založený na upřímnosti, čestnosti a základních, bohužel stále se vytrácejících etických hodnotách. Nekuřáka VŠ/SŠ věku 55 - 63 let vyšší postavy se zájmem o kulturu či pěkný film, s kladným vztahem nejen k městu, ale i k venkovu, přírodě.. Prosím, pište jen ti nezadaní, se zcela vyřešenou minulostí!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Ostrava
Někdo stejně nenáročně náročný jako já? Někdo kdo nechape co se děje se světem a proč lidi stále řeší jen hlouposti a věci druhých? Rád bych kdybychom na to divení byli dva :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT