Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Liberec
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval, že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme :
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Hledám příjemnou slečnu na vážný vztah do 34 let. Jsem kulturně a společensky založen gentleman, VŠ, podnikatel, příjemný, pohledný, modrooký.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Praha
Hledám. Tak úplně normálně - prima muže co nekouří, bez problémů, nadváhy. Já SŠ 176/66 veselá štíhlá a hezká holka (bývalá) s všestrannými zájmy a srdcem na dlani..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Rokycany
Holka co by mela chut zajit na kafe, nebo na rande, tak at se urcite ozve....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Už tě také všechno a všichni štvou? Civilizace, komerce, chaos, stres, diletanti, blbci? Sekl jsem se svou dobrou profesí a hodlám odejít na venkov, být blíž přírodě a vidět jen Tebe a místo jiných lidí radši zvířata. Stačí malé město, nemusí to být hned poustevnická jeskyně. Jestli máš baráček, zvelebíme ho. Jestli ne, pomůžeš mi ho sehnat, koupím ho a uděláš z něj domov. Mám ale 2 podmínky, které když nesplníš, tak bychom nebyli svobodní, ale stále otroci matrixu: bezdětná a bez dluhů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Opava
Jsem fér chlap na pohodu, který žije akční život s jedenáctiletým synem ve střídavé péči.Hledám upřímnou a hodnou ženu pro život plný čistého života.Jsem mazlivý typ a Mám rád přírodu,zvířata,koně,moře,sport ale i lenošení. Mé hodnoty v životě jsou zdraví, láska ,upřímnost a pravda. V mém životě mám všeho dostatek ale před půl rokem se s něj vytratila láska. HLEDÁM LÁSKU ! Vše co mi dáš,ti vrátím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Plzeň
Chlapík do pohody i nepohody, co už přestal věřit na náhody, našel by se tady :)? Co by chtěl vyrazit do přirody, do společnosti, za sportem, ale i prožívat radosti a starosti, které přináší život?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
Chceš být šťastný? Já také a štěstí se musí naproti....
DETAIL / ODPOVĚDĚT