Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Hradec Králové
Je tu fajn holka do 40ti let,která už by se chtěla usadit a založit rodinu?Pokud už maminka jsi,napiš taky....Já fajn kluk 33let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Ústí nad Labem
Hedam vaznou znamost. Ozvi se. Zajdeme na kavu? Od 38-49l.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Hledám sympatickou ženu pro perspektivní vztah. Vzájemné sympatie a férové jednání podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Ostrava
Život je křehký dar a musíme jej žít právě teď. Nikdo z nás neví kolik zítřků, nám ještě zbývá. 56-ti letá, sympatická žena, hledá touto cestou přítele se vším všudy od 47 do 58 let z Ostravy a okolí. Je ještě čas, abychom se našli?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Jablonec nad Nisou
sympatická tmavovláska nabízí přátelství muži inteligentnímu, se smyslem pro humor, s nadhledem a s vyřešenou minulostí, kolem šedesáti let mladému, vyšší postavy. Více osobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Nezajímají mě tvé hmotné statky ani potištěné papírky, za které se to pravé lidské štěstí koupit stejně nedá, i když dnešní doba je už taková a většinou tak lidé myslí, že je to to nejdůležitější. Jediné co mě zajímá jsi ty, taková jaká jsi, ať už s dobrými či negativními vlastnostmi, ale především s tím pravým srdcem na tom správném místě, kde by se nacházelo ještě kousíček místa na jednoho ještě doufám fajn normálního chlapa, co ještě neztratil víru v cíl - nalezení. Existuješ, žiješ, napíšeš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Hezký a inteligentní gentleman, který má co nabídnout ... oznamuje, že je připraven se dobrovolně scházet se slečnou bez dětí a zvířat z Prahy, která nepřivede váhu do úzkých. Pouze se ženou, která nepropadla kouření (cigarety, konopí), má smysl pro humor (nejlépe pro ten můj)... hledá něco neobvyklého, ojedinělého a z čeho bude úplně mimo. Tato nabídka je časově omezená a doporučuji neotálet.Děkuji za pozornost a těším se na Vaše vzkazy. .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Česká Lípa
Já princ Jasoň ,hledám dívku která právě dospěla v ženu, Jakoukoliv vlásku na lásku.Milou,pracovitou,pohostinou. Jsem samostatný singl jedinec s jedním synem,dalšímu se nebráním, spíše naopak. Mám pocit že života užívám jako letního lehkého vína, chci parťáka na víno :-) Prosím opravdu duchem zdravou a dospělou, životníma zkušenostma obohacenou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT