Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Frýdek-Místek
Skládám písmenka k sobě, abych vykouzlil slova o Tobě - šarmantní ženě s intelektem, kterou bych seznámil s projektem - o lásce, úctě, či toleranci, ať jsou štastní i naší potomci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Ostrava
Asi jsem na špatné planetě,nebo v jiném čase!!!Fest nabízím a fest chci!!!Foto (vaše) je základ,pak se uvidí,zda cesta vede dál......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
175 cm, nekuřák, štíhlá sport. postava. Bylo by hezké, kdybychom se tu potkali. Chtěl bych se s tebou dělit o radost a nést společně to horší co život přináší. Chci cítit pocit sounáležitosti. Chtěl bych se stát nepostradatelnou součástí tvého života. Chci tě držet za ruku na procházce, chci abys mi usínala na rameni unavená každodenními starostmi, ale šťastná, že máme jeden druhého. Přál bych si, abys to cítila stejně jako já – že totiž život bez tebe by byl smutnější, prázdný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Ostrava
Hledá se muž pro kamarádství a možnou společnou budoucnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Ostrava
Hledám charakterní ženu do deště na zbytek života.. Źenu, která není náladová, není hysterická a náročná, je spolehlivá, věrná .... Která má ráda turistiku, hory, přírodu .... Ženu, která opravdově upřednostňuje duchovní hodnoty před světskými,která dokáže nejen lásku brát, ale i dávat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Jihlava
Nově jsem se přistěhoval do Jihlavy, kde nikoho neznám. Hledám slečnu na občasné výlety. Kino, ZOO, příroda, hrady a zámky. Mám rád historii, fantasy, turistiku, dobrý film nebo knížku. Nevadí mi zvířectvo a děti. Naopak.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Krásný den, ráda bych se seznámila se sympatickým mužem od 45let,175cm,SŠ nebo VŠ, ktery by mě oslovil svou přirozenou inteligencí,tolerancí, přehledem, všestranností, upřímností, humorem, laskavostí.. Na vzdálenosti nezáleží..ale jaký jsi, věřím na jiskřičku!Hledám lásku,cit, něhu,porozumění... spřízněnou dušičku...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Valašské Meziříčí
Je těžké do pár řádků vměstnat vše, co je pro mě v životě důležité, bez čeho by byl můj život jenom černobílý, pouze průměrný.Proto se budu snažit napsat co nejvíc o sobě v dalších mailech. Myslím, že kromě vzájemných sympatiích je důležité, aby partneři měli radost, že spolu můžou trávit volný čas. Bláhově jsem si myslel. že být sám má svoje výhody.
DETAIL / ODPOVĚDĚT