Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | České Budějovice
Vyhlašuje se pátrání po bezdětné, hodné a fajn slečně, která má srovnané priority, vyřešenou minulost a stojí nohama pevně na zemi. Máš-li navíc zálibu v cyklistice, je to velké plus :) Já jsem normální, věrný, pracovitý a nezadlužený kluk, žádný mamánek a myslím, že mám i co nabídnout... Prosím, nepište mi starší! Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Třebíč
Najde se nekdo na vážný vztah?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Hledám jednu ženu na společné tajemství...někdo kdo je opravdu opatrný a ví že to jde i bez problémů a prozrazení... kamaradství s výhodami, nic neřešit a užít jsi to. Důležitá je taky inteligence.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Zlín
Najde se tu nějaká sympatická holka, která je sportovně založená? Preferoval bych nejdřív jen přátelství a časem by se uvidělo co dál..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Najde se slečna paní do 45 na vážnou známost děti nevadí foto vymennou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Liberec
Ahoj. Věřím ze normální lidé nevymřeli kteří by se chtěli seznámit. Ano hledám seznámení a ne sex na jednu noc atp. !! :) pod pojmem seznámení si představím společnou konverzaci, výměny názorů a dozvěděni se jeden o druhém - nechat tomu volny průběh a třeba si padneme do oka. Vzhled u mě nehraje až tak velkou roli, i když je to hodnota podle které lidi často soudí. Predevsim hledam chlapa do 28 let z Libeteckeho kraje. Budu se těšit na společné konverzace. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Kolín
Hledam hodnou sympatickou partnerku nekuřačku, která by mě měla rada Kolín a okolí, uvitam někoho kdo uvažuje o založení rodiny,
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Ústí nad Labem
Dobrý den, jsem zvláštní, inteligentní a přemýšlivá osobnost. Myslím jinak než 99% lidí, kteří tu mají inzerát nebo jinde na internetu, a které potkávám "venku". Vidím do lidí a vztahů, uvědomuji si hlubší důvody a smysly a spojuji si je. A opravdu hledám výjimečnou bytost, která sem zabloudí a toto pochopí. Hledám totiž tu pravou na pořád. Člověka, který bude inteligentní a rozumný jako já, budeme sladění a budeme si téměř "dokonale" rozumět. Nebojte se mi napsat, pokud rozumíte tomuto textu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT