Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Pardubice
Rád poznám hodnou,milou,citlivou a usměvavou dívku,která má ráda přírodu a hudbu,a nezajímá se příliš o líčení a módu,dívku dobrých mravů,která se neobléká výstředně,ale tak aby nebylo vidět co vidět být nemá,spíše nesmělou a stydlivou,která si dokáže chránit svou věrnost a soukromí,a od ostatních si drží odstup.Dívku,která chce mít v životě jen jednoho partnera,chce být jen pro něj a aby on byl také jen pro ni.Hraju na kytaru a flétnu.Hledám něhu,lásku,cit,úsměv a upřímnost a to samé nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Jsem muž sportovní postavy 175/79, žiji a pracuji v Brně, baví mne sport, dobrá zábava, kino, divadlo, ... Rád bych našel štíhlou vysokoškolačku na podnikání různých aktivit - sport, kultura, zábava, výlety, cokoliv nás napadne, najde ne nějaká s úsměvem na tváři a trochu akční.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Mnohokrát poučeni, životem kráčíme dál. Jestli spolu ujdeme kus cesty nebo ani krok, to budiž volbou vzájemných sympatií.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám vyjímečnou ženu, které vyhovuje, že mi soulož nic neříká. Mám rád péči o partnerku, romantiku..., ale netoužím to zakončit souloží. Jsem tady pro ní, věnuji se jí, mé ego netrpí, když je žena silná, úspěšná, emancipovaná... Starám se o to, aby vztah fungoval, partnerka byla spokojená, domov útulný… a když je šťastná ona, jsem i já. To mi stačí ke štěstí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Ahojky :) hledám milou a usměvavou slečnu :) aby byla aspoň trošku trhlá a byla vtipná :) Mám rád srandu a milují hudbu jsem taky blázen do aut ale tak to skoro každý kluk taky si občas rád zahrají hry na pc.. :) pracují jako řidič , nepijí alkohol ani nekouřím je mi 22 let a jsem z Brna budu se těšit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Najde se sympatický muž s duší romantika?Jsem SŠ 49 let,střední postavy se zájmem o kulturu,cestování,přírodu a vše krásné.Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Klatovy
Ahoj, hledám zpřízněnou duši na trávení příjemných chvil, doteky, líbání, laskání,hraní rolí,..... Věřím, že někde v rámci okresu Klatovy tě najdu. Mohu i v dopoleních hodinách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ústí nad Labem
Ahoj,hledám pohodovou ženu s vlastním názorem co chce život žít a ne přežívat.Jestli Tě trápí samota,napiš
DETAIL / ODPOVĚDĚT