Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Praha
Stále marně se snažím pro sebe najít holku, co má v hlavě jasno a ví co chce, od kluka čeká lásku, věrnost a hlavně upřímnost i když není zrovna krasavec, ale je hodný a umí se chovat k holce jako k princezně. Najdu už konečně i já, nějakou takovou z Prahy a okolí, mezi 15-23lety se štíhlou/normální postavou na vážný, dlouhodobý vztah založený na důvěře, věrnosti, upřímnosti a lásce?(těmito 4mi slovy jsem odradil 99% dnešních holek, ale co, třeba jsou tu i ty vyjímky.) :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Ostrava
Jmenuji se Tomáš, je mi 48 let ,jsem tak trochu střelený střelec. Rozvedený, nekuřák, rybář. Mám rád divadlo, cestování, procházky, zvládnu i nejaký ten kopeček. Mám dvě dospělé děti dcera 26 a syn 19 let. Hledám partnerku pro další etapu života cca 40-46 let (plus mínus autobus).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Olomouc
Přála bych si Tě najít. Muže, který ví co chce, bere život vážně a s úsměvem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Neratovice
Ráda bych poznala fajn kamaráda s výhodami na občasné společné trávení volného času.Nekuřáka. Prosím foto..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Strakonice
Ahoj, jmenuji se Petr a rád bych se seznámil s fajn holčinou ze strakonicka do 33let všechny fajn supr holky jsou už asi zadané nebo vdané nebo nevím kde tě najít :/ jsem sám už delší dobu a rozhodně vím co chci a co ne! Jsem fajn kluk možná až moc,chovám se zásadově, a vždy tak abych se za své jednáňí a chováňí nemusel styďet při pohledu do zrcadla, mám věrnou stálou povahu a to nejcenější co nabídnout mojí důvěru a své srdce pokud jsem tě zaujal rád popovídám a uviďíme co nám osud připraví ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Zlín
Kolik je ve Zlíně volných mužů, co mají rádi hudbu, knihy a povídání, případně výlety? Nehlaste se všichni, stačí jeden, co má stejné představy jako já.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, obyčejný chlap hledá k sobě protějšek :). Nemám moc příležitostí, tak to zkouším tady...tak pokud to máš podobně nebo i úplně jinak, ozvi se :). Martin.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Frýdek-Místek
Hodně pracující a dost vydělávající žena hledá málo pracujícího a dost vydělávajícího muže k vážnému seznámení. Jsem pohledná, inteligentní,milá, věrná milující , rozumná, připravená k usazení se a založení rodiny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT