Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  41 let | Praha
Nějakej neslibotechna co se chce opravdu seznámit. A pokud si to rozmyslí ,tak to napíše.Kam se chlapci podělo slušné chování a úcta k ženě ?To jsou tu opravdu myslící jen jednou částí těla a mozek to není .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Příbram
Hledám holku která chce poznat někoho upřímného a hledá někoho na rodinný život a společné planovaní budoucnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Jsem vysoký, vzdělaný, se smyslem pro humor. Hraju stolní tenis a zrovna nemám s kým trénovat, jinak zvládnu i bowling, turistiku, rád chodím na kulturní akce všeho druhu, trochu i fotím...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Litoměřice
Jsem romantický 35 letý chlap,co umí vařit.Rád chodím na procházky do přírody,rád fotím přírodu a zvířata aLitoměřice.Chtěl bych si najít holku,která by mě měla ráda.Vždycky jsem měl na holky smůlu tak snad budu mít už štěstí do konce roku a nebo příští rok.Holce bych dal na prvním rande květinu a uvařil oběd nebo večeři a k tomu červené víno by jsme si dali.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Expanze genomu 41 let, muž, nepřehlédnutelný: Čecho-ital mladšího vzhledu, s německými kořeny, prudce inteligentní, nezávislý optimista s talenty, muž s tendencí expandovat, by rád uzavřel gentleman agreement s VŠ ženou či schopnou samostatnou ženou a pomohl s darováním toho, co pro ni může být v současné době, to nejcennější - tedy velmi nevšedního a šikovného genomu. Případný vztah rozhodně nevylučuji a případnému vzájemnému zahoření se bránit nebudu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno-venkov
Niekoho nenormálne normálneho, bláznivého a vážneho, zodpovedne bezstarostného. Snáď nechcem nič zložité :D Čo to o mne: Študujem, pracujem, zbožňujem prírodu, snažím sa aspoň trocha športovať, keď to čas dovolí tak si užívam turistiku a imponuje mi detská zvedavosť :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Brno
Ač ženatý, mám svou náruč prázdnou. Proto hledám přítelkyni, která by mi ji při občasných schůzkách zaplnila. Jsem středoškolák 185/83 a mám zájem o dlouhodobý diskrétní vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Brno
Máš dobrou práci, máš kde bydlet, máš kolem sebe přátele a možná i spoustu zájmů, ale nemáš koho vzít za ruku, na koho se těšit, s kým trávit volný čas? Můžeš to změnit...
DETAIL / ODPOVĚDĚT