Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Jihlava
Ahoj, jmenuju se Honza. Mám už úplně jasnou představu o tom, co v životě chci. Rád bych bydlel v domku mimo město, měl koně a staral se o několik starých opuštěných psů. Za tím si jdu a nehodlám v tom dělat kompromisy. Jestli se někdy ožením, budu mít rodinu a podobné věci už nechávám náhodě. Ze samoty jsem se naučil těžit i to dobré. Tady hledám někoho, kdo se bude chtít poznat,popovídat si, sportovat, nebo si dát něco dobrého. Tím vše začíná a co dál se uvidí potom tak proč předbíhat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Boubelka hleda fajn vyššího sympataka.... nezadaneho, ne prilis mladého
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Kyjov
Ahoj. Hledám zde ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Zlín
ahojte ak ta zaujala moja fotka tak kludne píš rád spoznávam nový ludí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Pardubice
Hledám. To slovo samo o sobě když si přiznám znamená hodně. Co hledám? Koho? Chlapa. Chlapa do nepohody, do pohody, na volné chvíle, ke skleničce dobrého pití, na víkend, přítele s výhodou. Narozeného v březnu, nad 177cm, nezadaného, nežárlivého, pracovitého, společenského, nekuřáka, kolem padesátky, nemusí sportovat ale aby na něj byl hezký pohled. Chlapa do montérek i do obleku. Utopie? Ano, to mi už říkali. Ale tak říkali že člověk není zrozen k tomu aby byl sám..... Co nabízím? Sebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Plzeň
Hledám ženu do práce i do postele,pohodovou partačku,které ani humor nechybí.Diky. Já solventní muž v letech a hlavně z nedostatku příležitostí a trochu i studu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Uherské Hradiště
NEJSEM cholerik, nejsem nevzdělaný, nejsem ošklivý,nejsem hloupý, nejsem chorobně žárlivý,nejsem bezdětný, nejsem zadaný, nejsem domácí kutil, nejsem bez citu, nejsem neoblíbený, nejsem nudný, nejsem extrovert, nejsem pesimista, nejsem závistivý,....a co JSEM , to když tak příště :-) Jednoduše řečeno: hledám příjemnou holku se smyslem pro humor, v mém věku nebo mladší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Roudnice nad Labem
Taky nechceš být sám? Tak to pojď zkusit změnit. Nestačí jen pročítat inzeráty, ale něco pro to udělat. Nepotřebuju prince na bílém koni ale obyčejného muže, který prostě z nějakého důvodu zůstal sám a chce život ještě žít a ne přežívat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT