Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | České Budějovice
Nějaký vážný zájemce (nekuřák) pro hodně vysokou partnerku, zatím ještě pendlující mezi Prahou (zaměstn.) a Č. Budějovicemi (trv. bydliště)? Jsem letní typ, mám ráda kolo, turistiku, přírodu, přírodní vodu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Cheb
Hledám dívku, s kterou bych mohl sdílet radosti života, poznat nové věci, prožívat lásku a časem založit rodinu. Jmenuji se Lukáš, je mi 28 let, mám rád hudbu, cvičení, přírodu, večery u filmu a to vše bych moc rád sdílel s Tebou. Najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  71 let | Praha
Hledám optimistickou ženu, bez osobních problémů z Prahy a okolí pro harmonický trvalý vztah. Já rozvedený, co hledám i nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Jablonec nad Nisou
Najde se štíhlejší žena která má taky ráda přírodu? Nechce být sama a chtěla by ještě pro někoho žít tak jako já? Mám vyřešenou minulost ve věku 52. let, měřím asi 190cm a jsem docela hubeňour, žiju v domečku se zahrádkou, kouřím a rád si dám pivo. Jestli je Ti taky smutno tak odepiš a možná se něco změní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
Chci, abys byla zvídavá, zajímalo Tě současné dění, historie, měla vztah k tradicím, venkovu, uměla překvapit, zbytečně se neurážela, byla veselá a snaživá, uměla vařit, uměla si poraditi, neplakala nad každým nezdarem a špatně myšleným či pochopeným slovem, nekoukala na přiblblé seriály, měla své vlastní zájmy a aktivity, nebála se práce, uměla si vydělat peníz, chtěla velkou rodinu, dům na venkově a zvířata, byla vášnivá a uměla si říct, co chceš, chtěl pro mě to nejlepší, byla pro mě nejlepší
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Ústí nad Orlicí
Život nejlépe prožít ve dvou. Mít se s kým obejmout a zase slyšet krásnou větu,,Lásko miluji tě " a prožívat vše s někým kdo je tu jen pro tebe. Pokud máš podobný zájem tak stačí odpovědět.Společně a bez samoty. Zajít společně na kávu nebo si dát víno, zajít na procházku nebo na výlet.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Mladá Boleslav
Hledám parťáka pro život. Jsem optimista, společenská a veselá.Rozvedená 10 let, dva dospělí a samostatní synové.Ráda chodím do divadla, mám ráda tanec a výlety do české přírody.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Brno
Chceš milovat a být milována? Chceš prožívat krásné chvíle a být šťastná? Tak neváhej a napiš, budu tvůj věrný, hodný, milý kamarád, přítel, milenec. Jsem z Brna a hledám štíhlou ženu pro dlouhodobý vztah. Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT