Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Česká Třebová
No říkám si kde bych měl asi tak začít, tak třeba tím že jsem velmi zvláštní typ člověka,vlastně se ani sám nedokážu charakterizovat takže pokud hledáte trochu šíleného přítele z duší dítěte jsem asi ten pravý "Teď jste se měli zasmát.", ale teď trošku zvážníme, jsem normální chlap mám své světlé i stinné stránky tak jako každý, a co že to vlastně přesně hledám, slečnu či dámu která tak nějak ví co od života vlastně chce a chce ho prožít bez nějakých strmých pádů. PS: Prosím o fotku děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Liberec
Listopad..listí na stromech je dávno opadané,dny se krátí a já vím,jaké to je být osamělý,vím jaké to je večer usínat v prázdné posteli a ráno se tam probudit.vím,jaké to je přijít domů,kde nás nikdo nečeká,kde nemůžeme nikoho obejmout,políbit,nikdo s kým bychom se mohli milovat.Vím,jaké je to být sám na vánoce,procházet ztemnělým sídlištěm a vědět,že za každým oknem jsou dva,kteří se mají rádi.Přeji všem osamělým ženám,aby i ony byly milovány.... Kéž jsou všechny osamělé bytosti šťastné....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Hradec Králové
Hezký den. Hledám vysokou ženu z Hradce a blízkého okolí, která má již děti dospělý. Hledám vážný vztah a lásku napořád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Ráda bych poznala upřímného a hodného muže, kterému nevadí děti. Pouze seriózní odpovědi prosím.. Ústecký kraj,nebo Praha ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Opava
Ráda poznám pohodového muže s vyřešenou minulostí a s chutí do společných aktivit - toulky přírodou, cestování, běžné sportovní aktivity, ale také odpočinek, kultura, wellness. Budu se těšit na tvé řádky, VŠ/172/47.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Jihlava
Ahoj hledam obyčejnou milou a hodnou ženu z okoli Telče k važnemu seznameni.Mne je 37 tak přimeřene memu veku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Prostějov
Předvánoční čas je krásný a s charakterním, upřímným mužem bude ještě krásnější. Společně můžeme vykročit do nového roku a pak i dál....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj, najdu zde šikovnou, hodnou slečnu na seznámení. Věk okolo 30 dítě není překážkou. Jsem normální, pracující z vyřešenou minulostí. Foto podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT