Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Turnov
Vysoký, pohledný, s vlastním zázemím, prací, vyřešenou minulostí, hledající ženu na společné výlety, sport, dovolenou...takový, který nehledá služku nebo chůvu k dětem, ale rovnocennou partnerku se zachováním vlastního zázemí. Takový muž by tu nebyl?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Ahoj, jsem sympatický a pohodový muž s trochu nadprůměrnými geny, vysoké štíhlé sportovní postavy. Jelikož jsem v práci téměř celou pracovní dobu v kanceláři, tak se to snažím ve volném čase kompenzovat, nejraději mám výlety nebo sport, ale po večerech jsem rád i doma - občas kouknu na film nebo podniknu jinou domácí činnost. Rád zde potkám sympatickou a hlavně inteligentní slečnu/ženu, která dokáže vymyslet odpověď nad 50 znaků :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Chtěla bych najít touto cestou fajn kamaráda, později přítele, který už nechce být sám. Můj sen je mít rodinu - mám malého chlapečka, jen ten chlap nám chybí. Hledám tedy někoho, který ví co chce, má rád děti (klidně i může mít svoje), nebude mu za těžko věnovat nám volný čas - bude jezdit na výlety, hrát si s malým a hlavně se bude ke mě a k synkovi chovat hezky (prostě nás bude mít rád). O sobě prozradím, že mám ráda děti, jsem společenská, milá, mám ráda klid a pohodu. Těším se na odpovědi!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Písek
Ahoj,rád bych poznal chytrou, hodnou, pohodovou, alespoň trochu pohlednou, zdravě sebevědomou holku bydlící v JČ, nekuřačku, optimistickou, nejlépe trochu zcestovalou, trochu na úrovni, která je sama sebou, ví, co chce, která je nezadaná spíše proto, že nemá dost k tomu příležitostí a je prostě fajn holka:-). Já podobného ražení, štíhlý, pohodář, který ví, co chce, bez závazků, svobodný, SŠ. Těším se na Tebe.:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Hledám pravěkou ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Říčany
Hledám jehlu v kupce sena, já vím, zatím jsi beze jména. Hledám kapku v oceánu, možná, že budu mít štěstí a znova vzplanu. Já hledám to co každý, nic nevšedního, jenom lásku a to na vždy. Hledám krásku beze jména, a tajně doufám, že ona je mi přisouzena.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Ahoj, Hledám holku z Prahy nebo okolí na seznámení, pár kilo na víc vítáno. Chci se zas na někoho těšit a mit se ke komu přitulit nebo nastavit rameno když bude třeba!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Plzeň-sever
ahoj, hledám fajn chlapa pro fajn život
DETAIL / ODPOVĚDĚT