Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Praha
mít se na koho těšit...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Ahoj, ráda bych poznala někoho se stejnými či podobnými zájmy a názorem na svět. Ráda sportuji, chodím na procházky, čtu ... vyrazím i za kulturou. Nebráním se poznávání nových věcí a zájmů .... budu ráda. Vše ostatní si raději povím než napíšu. chápu, že profil bez fotky není příliš atraktivní, ale foto zašlu. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Pardubice
Můj život je jednotvárný. Všechno kolem mne, včetně lidí, už mi zevšednělo. Ale když si mě ochočíš, bude můj život jakoby prozářen sluncem. Zvuk tvých kroků bude jiný než všechny ostatní. Ostatní kroky mě nechají chladným, ale tvůj krok mě jako hudba vyláká z doupěte. Tvůj hlas mi v duši probudí jaro a tvou krásnou tvář uvidím pokaždé, když zavřu oči. Tvůj smích mi bude milejší, než všechny melodie světa a tvůj úsměv cennější než pytel zlata. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Plzeň-jih
Ahoj jmenuji se Gabriela je mi 36 let a mám 6 letou dcerku. Hledám jen vážný vztah plný lásky a štěstí. Snad najdu toho pravého. Jestli hledáš lásku a někoho s kým chceš prožít zbytek života tak napiš, těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Domažlice
Hledám na trvalý vztah a společnou cestu životem ženu se vztahem k přírodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Kolín
Chci přítele do 45 let,z Kolína a okolí,kuřáka,protože já mírně kouřím,vyšší postavy,zájmy zahrada,disko,punk,moda,auta,napínavý film,hlavně partner,pokud je. Mám volné místo v srdíčku,pošli foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Veselí nad Moravou
touhle cestou hledám muže na vzájemné osobní poznávání a jen na vážný vztah, který by byl věrný Jmenuji se Zuzana je mi 31 let Hledám někoho komu by nevadilo že jsem na vozíku kdo bude hodný milí přátelský pití jen příležitostně,povídal si se mnou a po krátké komunikaci se se mnou scházel. Pište jen od 31 do 35 let z okolí Vnorovy nebo i z Brna pokud by nebyl problém za mnou dojíždět prosím opravdový zájem kdyby si mě chtěl poznat tak abysme spolu něco zažili i osobně pouze vážný vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Plzeň
Hledám pro svou prima, pohlednou snachu (VŠ, 29 let) a vnoučka (1 rok) parťáka pro život. Uvítala bych, kdyby se ozval sportovně založený muž, chodící rád do divadla a kina, jenž má o svém životě jasné představy. Snacha je strašně fajn holka, se smyslem pro rodinný život. Přála by si opět zažívat pěkné chvíle s mužem, který bude stát o ní i o jejího syna. Sama nemá dost odvahy, aby si inzerát podala. Případné odpovědi předám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT