Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Pelhřimov
Ahoj, hledá se hodná a upřímná, slečna, se smyslem pro humor, která by mně měla ráda je sama a chtěla by to změnit , začít na někoho myslet,s někým být ráda, s někým být šťastná... V dnešní době není takové hledání jednoduché,ale třeba to štěstí mít budeme a najdeme se zrovna tady, dítě není překážkou. Jestli máš ráda přírodu různé výlety, procházky ale i relax u nějakého filmu tak napiš Budu se na Tebe těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Louny
nic není nemožné
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  19 let | Praha
Pouze zkouším jestli tu není další hodná zbloudilá duše, která má ráda Japonskou kulturu. Shrnu to, že mě zajímá vše, co spadá pod Japonsko, ale všeobecně mám v oblibě i jiné zahraniční země a cizí jazyky. Chtěl bych proto najít někoho, s kým bych mohl tyto zájmy sdílet, kdo už také nechce být sám. Děkuji za přečtení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Hlučín
Hodný tichý kluk 33 let sam svobodny žijici v rodinnem domku hleda hodnou holku na cely život.Ps vánoce už spolu ve dvou to by byl nejkrasnejsi darek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Humpolec
Hledám holku ženu, která není jako ostatní, má dobré srdce a chce prožívat ty dobré i zlé chvilky s protějškem...ženu, která nemá přehnané sebevědomí jako ostatní a záleží ji na tom, co nosí kluk uvnitř a nekouká se jen na obal...holku, která dá tomu dopisování a seznámeni šanci a ne jako ostatní odepíšou jednou nebo vůbec..Můžeš být i cizinka a dítě nění překážkou. Existuješ ještě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Jihlava
Hledám přítelkyni pro život, která by si chtěla vybudovat trvalý vztah, co by měl budoucnost. Parťáka pro život, s kterým bych se podržel v časech zlých Byl by to bylo super start jak začít babí léto. :) Budu se těšit. :) V.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Ostrava
Hledám přítelkyni z Ov a okolí nejen na příjemné chvíle ve dvou, ale na vše, co život přináší. Mail nebo osobní setkání napoví nejvíce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Rád se potkám s inteligentní, usměvavou a energickou dívkou. Jsem pozitivní člověk, mám rád výzvy a zdánlivě nepodstatné detaily. Baví mě pobývat ve společnosti příjemných lidí, dobrého jídla, filmů z různých koutů světa nebo zajímavé knížky. Troufnu si říct, že mám nadhled, smysl pro humor, kladný vztah ke sportu, k cestování a jsem otevřený čemukoliv, co má smysl. I tvoje zpráva má smysl, napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT