Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  28 let | Brno
Ráda bych poznala normálního chlapa, zábavný, sportující, s vlastním názorem. Někdo, kdo má kladný vztah k přírodě, a pro koho je důvěra základem :-) Prosím jen s fotkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Ústí nad Labem
Hledám sympaťáka s vyřešenou minulostí ve věku 40-49 let pro společný a pohodový život.Co si pro začátek napsat pár písmenek a dál uvidíme?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | České Budějovice
Kamionak 46 let.bez závazků by se rád seznamil s ženou do 40 let. Dítě ve vlastní péči vitano. Hledám trvalý vztah. Fotky vymenim e-,mailem. Tyn nad Vltavou a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Frýdek-Místek
Holka nebo i mamina normální postavy na seznámení..Ja 39 štíhlý nekuřák pracující. Ve volnu na kole nebo s pejsky venku...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Brno
Jsem životem vycvičená a s malou dcerou (4roky). Přesně vím co chci a to samé nabízím. Jsem zajištěná a nehledám živitele nebo sponzora. Klidně chlapa s dětmi nebo takového co už děti nechce. Hledám chlapa se zájmem o život a kterého baví práce. Taktéž očekávám nějakou úroveň vzdělání a myšlení. Nikoho neurážím, ale vím koho hledám. Nebudeme se toulat po lesích, chodit na koncerty a výstavy, ba ani intenzivně sportovat, ale budeme si žít jak Králové. Ideálně jih Moravy a věk 40-45let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Ahoj všetkým odvážnym, kultivovaným a samostatným slečnám/ženám. Hľadám medzi Vami jednu, ktorá má rovnako vysoké nároky na partnera ako aj na seba, a radšej žije sama, než by mala zo svojich nárokov poľavovať. Slečnu,pre ktorú je rovnocenné partnerstvo,vernosť,práca na sebe a vlastné názory samozrejmosťou.Čo hľadám,to ponúkam.Zaujímam sa o všeličo,ale hlavne o samozásobiteľstvo(od pestovania,cez domáce práce,až po politiku) a psychológiu. Život a prekážky beriem s nadhľadom, humorom a úsmevom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Jsem divná, když mi záleží hlavně na těchto věcech: vysokém intelektu, vzhledu, spolehlivosti a tělesné kompatibilitě; a vše další je předmětem případného kompromisu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Brno
Jsem ta, co nepoužívá filtry s psíma ušima a jazykem. Jsem ta, pro kterou jsou základy slušnosti samozřejmostí, stejně jako rozdíl mezi i a y. Jsem ta, která se dokáže sbalit do batohu (čti jednoho batohu). Jsem ta, co nebrečí, když prší. Tak kde je problém narazit na někoho, kdo bude inteligentnější než můj zubní kartáček? Sarkasmus a černý humor jsou moji nejlepší kámoši. A taky nemám potřebu si celý den stěžovat jak je život nespravedlivý. Tak co, budeš improvizovat a napíšeš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT