Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Praha
Hledám fajn muže pro život. Věkově mezi 40-50 lety, výškou 180-190 cm, s vráskami ve tváři a šedinami ve vlasech. Jestli se umíš usmát, a ještě chceš prožívat hezké věci, zkus mi napsat.Osobní setkání napoví víc.Foto výměnou po mailu.Hledám muže se vztahem k rodině, kamarádského, který má své zájmy, nesedí jen doma u televize a hledá též plnohodnotný vztah po boku empatické a klidné ženy všestranných zájmů, která ještě touží po rodině. Jsem pracující, zdravá, snad schopná, umím být muži oporou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Praha
Hledám partnera se kterým, bych mohla trávit volný čas, třeba o Velikonocích v lázních Poděbrady. Muže, který ví moc dobře, co ještě chce, který má své osobní zálež. Vyřešené - věkem 57, své zázemí hlavně pohodář. Muže, který nehledí na krásu a to ostatní, ale rád by ještě v tomto věku prožil vše tak, jak je možné a vhodné. Ženatí, flirtující atd...o to zájem opravdu není. Život v tomto věku ještě nekončí, tak proč to nezkusit. Přiměřená vzdálenost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Mladá Boleslav
Najde se alespoň trochu sportující žena ,která se cítí sama a chce to změnit? Pokud ano budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Plzeň
Hledám jen vážný vztah, nic jiného. Mám 19,14syny a 6 dceru. Jeli ti smutno jako nám a hledáš to samé, tak napiš a třeba nám to vyjde. Muže 38-49
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Já obyčejný rozvedený muž s jedním závazkem, s uceleným názorem na vše kolem sebe, se schopností držet slovo, upřednostňující volnočasové aktivity spíše klidného charakteru, rád poznám protějšek, kterému schází vztah, návštěvy kin, divadel, výlety do přírody nebo jen posezení nad zmuchlanými časopisy plnými drbů, knihou nebo se špendlíkem v ruce nad mapou. Napíšeš mi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Ústí nad Labem
Chybí ti city, doteky, něžnosti? Mně také. Hledám ženu od 30 do 42 let na nezávazný, ale dlouhodobý vztah. Nejlépe z ústeckého a teplického okresu, štíhlé až střední postavy. Jsem štíhlý romantik, nekuřák, 178 cm, zázemí mám, dobrou náladou tě nakazím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Hradec Králové
Hledám slečnu s kladným vztahem k přírodě. Rád podnikám tůry, výlety. Baví mě kolo, běh, muzika, rád zajdu na kafe, na pivko.... Kdybys měla zájem se poznat, neváhej napsat...pojďme zjistit, zda si padnem do oka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Brno
Hledám ženu , nekuřačku přiměřeného věku k vážnému seznámení pro trvaly vztah a nejen na výlety. Důvěra a pomoc jeden druhému v společné cestě životem. Jsem VŠ ,střední postavy 178 cm , bydlím na okraji Brna ve svém . Mám vše co potřebuji , ale samotnému se těžko žije. Mám rád horské kolo , cestování ale stačí mě i pobyt v Brně na přehradě. Mám rád pohodu a něco dobrého uvařit . Jestli máš něco společného napiš.Foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT